Náš klub podporují: Město RudnáTechnické služby RudnáČerpací stanice Šafránka RudnáZL Comm LineBackboneCBL Communication by lightLogosignDomo HustolesELDATA poskytovatel internetuRestaurace ObzorTiskárna EDITLuboš Trýb - zemní a výkopové práceSG GeosanSAŠ SklenářiTRASTCONSIT

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Klubové novinky

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii dorost (U18)

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

Valná hromada již tento čtvrtek

Novinky dospělí

Sokol Tuchoměřice - FK Rudná 1:3 (0:2)

Posily "A" týmu

SC Radotín B - FK Rudná 5:4 (4:3)

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

Novinky dorost U18

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii dorost (U18)

Novinky žáci st. U15

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

zrušení tréninku 4.1.2017

14.12. poslední trénink + info o rozlučce

Od 1/11/2016 tréninky na UMT

Novinky žáci ml. U12

31.3. Cvičení NEBUDE

1.4. MU - Dobříč + info o trénincích

25.3. MU - Jeneč

18.3. MU - Jeneč + 17.3. cvičení

Novinky přípravka st. U10

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

Od 1/11/2016 tréninky na UMT

Podzimní brigáda ná úklid listí

Novinky přípravka ml. U8

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

10.2. - 19.2. se ruší tréninky

Trénink 10.1. se ruší

Změna - tréninky v zimní části v roce 2017

Novinky minipřípravka U6

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

11.2.-19.2. nejsou tréninky

Trénink 17.1. se ruší

Tréninky/termíny od ledna 2017

Novinky FC Kmet

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

***

Více novinek k jednotlivým mužstvům najdete v sekci "Týmy"
v hlavním menu.

duha.jpg

Aktuální výsledky

25. 03. U12JenečRudná/Zbuzany1:11
25. 03. „A“TuchoměřiceRudná1:3
18. 03. U12Rudná/ZbuzanyJeneč12:2
12. 03. „A“Radotín BRudná5:4
05. 03. „A“SK TlusticeRudná0:4
25. 02. „A“RudnáSK Čechie Smíchov3:0

Nejbližší utkání

01.04.SO10.00U10Jinočany/RudnáPovltavská FA
01.04.SO10.00U12Rudná/ZbuzanyDobříč
01.04.SO16.30„A“RudnáJeneč
08.04.SO10.00U10PsáryJinočany/Rudná
08.04.SO10.00U12HostiviceRudná/Zbuzany
08.04.SO16.30„A“HostiviceRudná
09.04.NE10.00U15Kazín/ČernošiceRudná/Zbuzany
15.04.SO10.00U10Jinočany/RudnáJesenice
15.04.SO10.00U12Rudná/ZbuzanyČ. Újezd
15.04.SO10.00U8turnajÚhonice
15.04.SO17.00„A“RudnáPsáry
16.04.NE10.00U15Rudná/ZbuzanyHostivice
21.04.17.00U10D. BřežanyJinočany/Rudná
22.04.SO10.00U15MníšekRudná/Zbuzany
22.04.SO10.00U12KazínRudná/Zbuzany

Detaily v kompletním přehledu utkání

nábor