Náš klub podporují: Město RudnáTechnické služby RudnáČerpací stanice Šafránka RudnáZL Comm LineBackboneCBL Communication by lightLogosignDomo HustolesELDATA poskytovatel internetuRestaurace ObzorTiskárna EDITLuboš Trýb - zemní a výkopové práceSG GeosanSAŠ SklenářiTRASTCONSIT

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Klubové novinky

Valná hromada 12. 3. 2018

Karneval sportovců dne 3. 3. 2018

Členské příspěvky na rok 2018

25.11. Brigáda

Novinky dospělí

MFK Dobříš „B“ - FK Rudná 1:1 (1:0), pk 4:5

FK Rudná - FK Lety 0:2 (0:1)

3.3. přátelské utkání s týmem Libuše zrušeno !!!

Sokol Choteč - FK Rudná 4:4 (3:1)

Novinky žáci st. U15

2.jarní mistrák

zrušení tréninku16.4.2018

1. zápas jara

9.,,finálový" zápas zimní ligy na Zličíně

Novinky žáci ml. U12

22.4. MU Roztoky

14.4. MU Dobříč/Nučice

1. zápas jara

9.,,finálový" zápas zimní ligy na Zličíně

Novinky přípravka st. U10

zrušení tréninku16.4.2018

1. zápas jarní části sezóny

Zimní turnaj v Záběhlicích

Členské příspěvky na rok 2018

Novinky přípravka ml. U8

Zrušení dnešního tréninku - 6. 3. 2018

Členské příspěvky na rok 2018

25.11. Brigáda

Zrušení dnešního tréninku - 3.10.

Novinky minipřípravka U6

Členské příspěvky na rok 2018

25.11. Brigáda

19.9. trénink + schůzka rodičů

Zápasy: 13.6. a 16.6.

Novinky FC Kmet

Členské příspěvky na rok 2018

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

***

Více novinek k jednotlivým mužstvům najdete v sekci "Týmy"
v hlavním menu.

duha.jpg

Aktuální výsledky

22. 04. U15VestecRudná/Zbuzany
22. 04. U12Roztoky Rudná/Zbuzany
22. 04. U10HolubiceRudná
21. 04. U8turnajDobříč
21. 04. „A“RudnáKrálův Dvůr "B"0:3
15. 04. U15Rudná/ZbuzanyPsáry4:1

Nejbližší utkání

22.04.NE10.00U15VestecRudná/Zbuzany
22.04.NE10.00U10HolubiceRudná
22.04.NE14.00U12Roztoky Rudná/Zbuzany
28.04.SO10.00U12Rudná/Zbuzany Hostivice
28.04.SO10.15„A“RudnáSedlec-Prčice
28.04.SO14.00U10RudnáJeneč
29.04.NE10.00U15Rudná/ZbuzanyKazín
05.05.SO10.00U12Č. Újezd Rudná/Zbuzany
05.05.SO10.00U8Rudnáturnaj
05.05.SO16.30„A“ChlumecRudná
06.05.NE10.00U10TuchoměřiceRudná
12.05.SO10.15„A“RudnáHýskov
12.05.SO14.00U12Jinočany Rudná/Zbuzany
12.05.SO14.00U10RudnáČ. Újezd
19.05.SO10.00U12Rudná/ZbuzanyChoteč/Třebotov

Detaily v kompletním přehledu utkání

nábor