Náš klub podporují: Město RudnáTechnické služby RudnáČerpací stanice Šafránka RudnáZL Comm LineBackboneCBL Communication by lightLogosignDomo HustolesELDATA poskytovatel internetuRestaurace ObzorTiskárna EDITLuboš Trýb - zemní a výkopové práceSG GeosanSAŠ SklenářiTRASTCONSIT

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Klubové novinky

POZOR!!! Do Libčic 6/5/2017 nejedeme

POZOR!!! Změna času i místa zápasu Štěchovice B - Rudná

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii dorost (U18)

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Novinky dospělí

AFK Libčice - FK Rudná 3:0 kontumačně

FK TJ Štěchovice B - FK Rudná 0:0 (0:0)

SK Roztoky - FK Rudná 1:2 (0:2)

FK Rudná - SK Rapid Psáry 6:2 (2:0)

Novinky dorost U18

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii dorost (U18)

Novinky žáci st. U15

zrušení tréninku 26.4.2017

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

zrušení tréninku 4.1.2017

14.12. poslední trénink + info o rozlučce

Novinky žáci ml. U12

20.5. MU Všenory

13.5. MU - Roztoky

6.5. MU Tuchoměřice

29.4. MU Černolice

Novinky přípravka st. U10

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

Od 1/11/2016 tréninky na UMT

Podzimní brigáda ná úklid listí

Novinky přípravka ml. U8

Zrušení tréninku 18.4.2017

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

10.2. - 19.2. se ruší tréninky

Trénink 10.1. se ruší

Novinky minipřípravka U6

Trénink 28.4. odpadá

18.4. NENÍ trénink

Trénink 7.4. se ruší

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

Novinky FC Kmet

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

***

Více novinek k jednotlivým mužstvům najdete v sekci "Týmy"
v hlavním menu.

duha.jpg

Aktuální výsledky

21. 05. U8turnajRudná
20. 05. U12VšenoryRudná/Zbuzany0:16
20. 05. „A“ChotečRudná1:3
14. 05. U15Psáry/D.JirčanyRudná/Zbuzany1:7
13. 05. U12Rudná/ZbuzanyRoztoky10:3
13. 05. „A“RudnáÚhonice1:0

Nejbližší utkání

27.05.SO00.00U8turnajDobříč
27.05.SO10.00U12Rudná/ZbuzanyLety
27.05.SO17.00„A“RudnáDobrovíz
28.05.NE15.00U15D.BřežanyRudná/Zbuzany
03.06.SO17.00„A“HolubiceRudná
04.06.NE10.00U15Rudná/ZbuzanyČ.Újezd
04.06.NE10.00U8turnajJinočany
04.06.NE14.30U12MníšekRudná/Zbuzany
10.06.SO17.00„A“RudnáZlatníky
17.06.SO17.00„A“MěcheniceRudná

Detaily v kompletním přehledu utkání

nábor