Náš klub podporují: Město RudnáTechnické služby RudnáČerpací stanice Šafránka RudnáZL Comm LineBackboneCBL Communication by lightLogosignDomo HustolesELDATA poskytovatel internetuRestaurace ObzorTiskárna EDITLuboš Trýb - zemní a výkopové práceSG GeosanSAŠ SklenářiTRASTCONSIT

PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Klubové novinky

Rudná postupuje do kraje

Zhodnocení sezóny 2016/2017

POZOR!!! Do Libčic 6/5/2017 nejedeme

POZOR!!! Změna času i místa zápasu Štěchovice B - Rudná

Novinky dospělí

TJ Sokol Sedlec-Prčice - FK Rudná 4:0 (2:0)

TJ Tatran Sedlčany B - FK Rudná 4:2 (1:1)

FK Rudná - MFK Dobříš B 0:1 (0:1)

FK Lety - FK Rudná 3:1 (1:0)

Novinky žáci st. U15

Mšeno 2017 - závěr

Mšeno 2017 - zpravodajství

Pokyny k letnímu soustředění

zrušení tréninku 26.4.2017

Novinky žáci ml. U12

MU s Červeným Újezdem 10.10.

3.10. a 5.10. MU

27.9. - 1.10.

Zrušení TJ + MU 20. a 23.9.2017

Novinky přípravka st. U10

Mšeno 2017 - závěr

Mšeno 2017 - zpravodajství

Pokyny k letnímu soustředění

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Novinky přípravka ml. U8

Zrušení dnešního tréninku - 3.10.

Začátek sezóny - první trénink 8.9. od 16:30, schůzka s rodiči

Pokyny k letnímu soustředění

Zrušení tréninku 18.4.2017

Novinky minipřípravka U6

19.9. trénink + schůzka rodičů

Zápasy: 13.6. a 16.6.

6.6. trénink NENÍ

Pokyny k letnímu soustředění

Novinky FC Kmet

Nová výše členských příspěvků pro rok 2017

***

Více novinek k jednotlivým mužstvům najdete v sekci "Týmy"
v hlavním menu.

duha.jpg

Aktuální výsledky

15. 10. U15PsáryRudná/Zbuzany1:4
15. 10. U10Červený ÚjezdRudná4:9
14. 10. „A“HýskovRudná4:2
14. 10. U12Rudná/ZbuzanyJinočany15:2
14. 10. U8Rudnáturnaj3.misto
10. 10. U12Rudná/ZbuzanyČervený Újezd9:0

Nejbližší utkání

21.10.SO10.00U12Choteč/TřebotovRudná/Zbuzany
21.10.SO10.00U8turnajÚhonice
21.10.SO10.15„A“RudnáDaleké Dušníky
21.10.SO14.00U10RudnáÚhonice
22.10.NE10.00U15Rudná/ZbuzanyRoztoky
28.10.SO10.00U15JílovéRudná/Zbuzany
28.10.SO14.30„A“Rožmitál pod TřemšínemRudná
04.11.SO10.00U12JenečRudná/Zbuzany
04.11.SO10.15„A“RudnáLoděnice
04.11.SO14.00U10RudnáVelké Přílepy
05.11.NE10.00U15Rudná/ZbuzanyHradišťko
11.11.SO10.30„A“Hostomice pod BrdyRudná
18.11.SO10.15„A“RudnáDobříč
08.04.NE10.00U15Rudná/ZbuzanyKazín
15.04.NE10.00U15VestecRudná/Zbuzany

Detaily v kompletním přehledu utkání

nábor