Kategorie: Archiv

Rudná - Tuchoměřice B - 5:0

Sestava: Sloup T., Vrbka, Kubányi, Kotouč D., Vraštil, Maleček, Kratochvíl, Rott, Svoboda, Kaucký, Kotouč M.
Branky: 29. Kaucký 1:0, 33. Rott 2:0, 61. Vrbka 3:0, 63. Kotouč M. 4:0, 81. Kaucký 5:0
Střídání: 59. Kučera za Malečka, 64. Martínek za Vraštila, 83. Sloup J. za Svobodu

Zápas se soupeřem z dolní části tabulky jsme zvládli s velkým přehledem a přiblížili jsme se postupu. Skóre otevřel ve 29 min. Kaucký, když mu do sólového úniku nahrál Kotouč M. a on nedal brankáři šanci (1:0). Ve 33 min. zvýšil drzou střelou přímo z rohu Rott (2:0). Do druhého poločasu jsme vstoupili ještě lépe než do prvního a během dvou minut v 61 a 63 min. jsme odskočili na 4:0 a nenechali nikoho pochybovat o vítězi utkání. Skóre zápasu uzavřel v 81 min. opět Kaucký.