Kategorie: A MUŽSTVO, KLUBOVÉ NOVINKY

POZOR!!! Do Libčic 6/5/2017 nejedeme

Naše A mužstvo mělo zítra (6.5.2017) hrát utkání s lídrem soutěže, kterým je AFK Libčice. Bohužel naše již tak početná marodka se po zápase se Štěchovicemi rozrostla a na její seznam přibyla jména: Hartig, Berecz, Doherty, Kotouč M. Když k tomu připočteme již dříve zraněné Sedláčka, Jellúše, Rotta a nemocné Zmeškala s Bahenským, tak nejsme schopni soutěžní utkání jakkoliv absolvovat  Tento fakt jsme sdělili jak mužstvu soupeře, tak i OFS Praha-západ. Žádáme touto cestou naše fanoušky o pochopení a o osudu utkání vás budeme informovat později.

, - odpovědět
devices and iPhones, can omega replica watches also connect to other wearable devices a user might be wearing, such as heart rate straps and cycling cadence and power meters. Initially, Radar Pace doesn’t provide much in the way of feedback cheap rolex watches or training plans, other than metrics about each run or ride, and instead logs data as it Alexander Wang handbags learns about the user.Similarly, talking to the.