Kategorie: MINIPŘÍPRAVKA

Zápasy: 13.6. a 16.6.

13. a 16.6. budeme hrát zápasy - rozděleni podle věku!

Budeme hrát zápasy rozděleni podle ročníků:
  • v úterý 13.6. budeme trénovat všichni 16-17 hodin. Potom se ročník 2010 + Felix Rufer + Danny Šimek+ Kamarýti přesunou na zápas do Červeného újezdu.

• v pátek 16.6. naopak ročník 2010 bude trénovat s Mladší přípravkou (ve stejný čas) a s 2011 (vč. Felixe a Dannyho), 2012, 2013 si dáme sraz v 16:45 na hřišti v Jinočanech. Přijeďte již oblečení, rozdám jen dresy.
    Budu potřebovat, aby se nás sešlo alespoň 10, prosím, potvrďte mi účast!

, - odpovědět
the hovercraft omega replica watches golf cart that Watson was seen tooling around in three years ago. That’s because the hovercraft was also an Oakley outlet creation—made and marketed with help from New York viral marketing cheap replica handbags agency Thinkmodo, which also made “Bubba’s Jetpack” as a sequel.Thinkmodo prides itself on cheap rolex watches never using CGI. And indeed, agency co-founder.