Kategorie: Novinky, MINIPŘÍPRAVKA

19.9. trénink + schůzka rodičů

Od 19.9. začínáme trénovat také kategorii nejmladších fotbalistů. Jedná se o ročníky 2011 a mladší. 1. trénink bude od 16:00 na hřišti FK Rudná. Ještě před začátkem proběhne krátká schůzka rodičů s trenéry. Účast alespoň jednoho z rodičů každého hráče nutná. 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, rosevivian odpovědět
The Hermes Handbags are very beautiful; actually it is a silver chain, with an Epi engraved leather protection for the shoulder. The system of this Hermes Handbags chain allows you to wear it as it is, half way or around your neck. Either way this bag looks amazing and makes every lady that wears it look very beautiful.On the authenticRolex Watches, the bezel is engraved with numerals, but the Fake Rolex Watches one has numbers only at the 3, 6 and 9 o’clock positions. The case, winding crown and bracelet seem to be pretty much the same.Rolex Watches for Bentley is one of the most stylish collections in the watchmaking industry.
, nanxiangwe odpovědět
Actually I remembered such type of vintage Replica Breiling Watches were manufactured by another unknown factory, a factory that made the famous vintage Breiling, this time, not only BP made Paul Newman Daytona, it also produced this Comex Submariner. Every one who knows BP must remember their Breiling Watches have a very close quality to Noob Submariner, so now BP brings these vintage Fake Breiling Watches to a new quality level.This post will serve as a very important guide to anyone looking to buy a knockoff orLouis Vuitton Handbags for the first time for any brand.
icon , Tréninky odpovědět
Tréninky kategorie U6 budou probíhaj prozatím pouze v Úterý vždy od 16.00. Pokud se přidá další rodič na vedení tréninků, může vzniknout i dohoda na další den tréninků.
S pozdravem Tomáš Grežo
, Karaskova odpovědět
Dobry den, dostala jsem informaci od pani Revai, ze budete informovat o zacatku treninku emailem. Dnes jsem zjistila, ze jiz prvni trenink byl
, náhradní termín odpovědět
Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda bude i náhradní termín úvodní schůzky. Dle instrukcí sleduji vaše stránky pravidelně a syn čeká, až bude moci chodit na fotbal, zatímco já stále doufám že si to nerozmyslí ;). Naposledy jsem kontroloval v pátek... Avšak dnes vidím, že už dnes fotbal začíná a syn má domluvenu lékařskou prohlídku...
Děkuji za odpověď
K.Šiška