Kategorie: Novinky, A MUŽSTVO

FK Rudná - AFK Loděnice 0:3 (0:1)

V sobotu 20.10. 2018 nás čekal domácí zápas se sousedním AFK Loděnice. Po loňských zápasech a letošním průběhu soutěže jsme si doma věřili, i když chybělo mnoho hráčů, kteří patří do základu. Nejcitelnější byly absence Samka, Rotta, Kuby. Od úvodního hvizdu se na trávníku jiskřilo, protože derby se nevypouští a hrálo se o šest bodů. Bohužel hned ve druhé minutě jsme zahodili obrovskou tutovku, když osamocený Másílko po centru Kauckého branku přestřelil. Netušili jsme, že tímto momentem náš výčet šancí končí! Již ve 4. minutě došlo k nešťastnému zranění Čáhy, který si po nekontrolovaném pádu zlomil klíční kost. Do hry musel naskočit Palivec. Od dvacáté minuty nás začal hostující tým přehrávat, ale do velké šance se hráči Loděnic nedostali. Už z průběhu první půle se zdálo, že kdo dá gól, tak zřejmě vyhraje. I přes náš zahuštěný střed pole se ve 37. minutě dostali hosté do vedení. Odražený míč si našel asi pět metrů za vápnem Prokop, a protože nikdo z našich hráčů nevystoupil proti střelci, tak ten měl čas zamířit a poslal míč do vzdálenějšího rohu naší branky, 0:1! V první poločase jsme hostujícího brankáře ohrozili už pouze jednou, ale střelu Houhy dokázal bohužel vytěsnit mimo svoji branku. Poločas skončil 0:1.
Do druhé půle jsme šli s odhodláním, že zkusíme výsledek otočit. Bohužel zůstalo jen u planých řečí. Druhá půle byla z naší strany naprosto tragická. Snad ani jednou jsme nevystřelili na branku a nebyl tam ani náznak šance! Je to o to více smutné, že od 55. minuty jsme hráli, po hloupém vyloučení Palečka (zakopnutý míč po odpískání ofsajdu) přesilovku. Hosté působili velice kompaktním dojmem a bojovali i v deseti, více než naši hráči. V 68. minutě jsme dostali pořádnou facku, když se z levé strany prosadil Majer, 0:2!! Padla na nás neskutečná deka a početní převaha nebyla vůbec znát. v 79. minutě jsme dostali dárek v podobě druhého vyloučení. Lehocký uklouzl, ale bohužel pro něj sestřelil našeho hráče a po druhé žluté, následovala karta červená. Ani dvojité oslabení nám nepomohlo. Naši obránci postávali bezradně na vlastní polovině, i když neměli prakticky koho bránit. Vpředu bylo málo pohybu a naivně jsme se rozbíjeli o loděnický obranný val. V 89. pečetil svůj výborný výkon hostující Křížek. Nejenže stíhal vypomáhat směrem dozadu, ale věděl si často rady i s celou naší obranou. Po zaseknutí míče před naším stoperem, dokázal krásným obstřelem dát výsledku definitivní tečku, 0:3!!!
Nic jiného než prohrát jsme si za přístup ve druhém poločasu nezasloužili. Porážka je to potupná, protože nás soupeř přehrál i v devíti! Takhle se o body opravdu hrát nedá.

Sestava: Smutný, Novotný (51. Šťastný), Havel, Kotouč, Vondra, Krejčí (85. Michalovský), Kaucký (K), Čáha (4. Palivec), Hartig, Houha, Másílko

Napsal: Petr Vraštil

Nebyly přidány žádné komentáře.