Kategorie: Novinky, A MUŽSTVO

FK Rudná - FK Králův Dvůr „B“ 0:3 (0:1)

Po debaklu v Petrovicích nás čekal domácí zápas proti rezervě Králova Dvora. Na podzim jsme vyhráli u soupeře 1:0 a i tentokrát jsme chtěli bodovat naplno. Navíc byla sestava o moc lepší než předešlý týden a asi i než v prvním vzájemném utkání. Bohužel na tento zápas nebudeme vzpomínat v dobrém. Od prvních minut se nám nedařilo vůbec nic a hosté byli nebezpečnější. Hostující tým dokázal přehustit střed hřiště a ukázkově bojoval o potřebné body. V útoku se pak spoléhal, na mnou známé rychlostní kvality obou útočníků. Bohužel nám tito hráči zatápěli víc než jsem čekal. Hned v 6. minutě mohli jít hosté do vedení, když náš brankář musel vyrazit mimo své vápno a pokusil se zastavit hostujícího útočníka, který přes faul ještě vystřelil a míč málem doputoval do odkryté branky. To se naštěstí nestalo a ani následující VPK gólem neskončil. Naši hráči nebyli schopni rozvinout útok od obrany a mnoho míčů jsme soupeři darovali celkem lehce. Ve 26. minutě jsme hosty pustili do zaslouženého vedení :-(. Brankář, který lapil naší slabou střelu se moc nerozpakoval a poslal dlouhý pas na své útočníky, jmenovitě Jiřího Bicana. Naše obrana nebyla schopna, nebo ochotna se včas stáhnout a tak mohli oba hostující hroty pohodlně vyrazit směrem na našeho brankáře. Před vápnem se sice našemu stoperovi podařilo situaci ještě trochu zkomplikovat, ale Bican svoji střelu přes obránce schoval a ta zapadla přesně k tyči, 0:1! Ani tento gól nás moc neprobudil a naopak hosté se semkli ještě více. Nejblíže vyrovnání jsme v první půli byli asi ve 35. minutě. Míra Miller hodil míč z autu, na hlavu Martina Samka a ten ho prodloužil až k nohám Marka Kauckého, který však patičkou dobře postaveného brankáře nenachytal. To byla snad jediná situace, která stojí za zmínění, jinak šlo o jednu velkou křeč. Poločas skončil tedy těsným vedením hostí. ● Do druhé půle již nenastoupil Honza Krejčí, kterého nahradil Michal Martínek a také šel z placu Brian Doherty, za kterého „naskočil“ Honza Sloup. Hráči vypadali o přestávce odhodlaně a chtěli jsme se pokusit ostudu odvrátit. Bohužel hned 47. minuta naše naděje definitivně pohřbila. Bican dostal míč do svého typického náběhu a ve vápně hasil tuto situaci náš kapitán Patrik Zmeškal jen za cenu skluzu a odehrání míče na roh. Přestože si takto počínal v souboji tělo na tělo a oba hráči upadli, chystali jsme se na odvrácení tohoto rohu. K údivu všech zúčastněných se po dohodě mezi HR a AR2, však pískala penalta! Sám „faulovaný“ hráč ji se štěstím proměnil a my prohrávali 0:2! Od této chvíle na nás padla opravdu pořádná deka a to ještě nebylo utrpení konec. Běžela 54. minuta kdy nám unikl i druhý útočník, kterým byl Jiří Michalík a korunoval svůj dobrý výkon gólem na 3:0 pro hosty!!! V 70 .minutě přišlo ještě to, co nás mrzí nejvíce. Po výskoku u soupeřovi branky se skácel k zemi David Krajči, protože si při dopadu poranil pravý kotník. Hráče jsme museli samozřejmě vystřídat a dokonce bylo nutné povolat RZ službu. Dnes již vím, že nám David bude chybět nejspíše do konce sezóny, protože si zlomil zánártní kůstky :-(. Do konce zápasu naštěstí hosté své dva nejlepší hráče stáhli a my si mohli alespoň oddychnout, že frustrované mužstvo nedostane ještě větší příděl. Upravit skóre mohl v 85. minutě Sláva Jellúš, který mířil sice přesně, ale slabě, a jen do náruče hostujícího brankáře. Konečně přišel vysvobozující hvizd hlavního rozhodčího, který utkání ukončil. ● Byl to pro nás zápas blbec se vším všudy, ale za tuto ostudu se lze omluvit jedině zlepšenými výkony na hřišti, nejlépe hned v domácím utkání proti Sedleci-Prčice, který na jaře zatím tápe. Důležité bude v jaké sestavě a zda vůbec se na tohoto soupeře sejdeme, optimismus mě pomalu opouští. ● Sestava: Soukup, Krejčí (46. Martínek), Zmeškal (K), Samko, Kotouč D., Kaucký, Bialek, Miller, Rott, Doherty (46. Sloup), Krajči (75. Jellúš).

Napsal: Petr Vraštil, trenér dospělých

, - odpovědět
by the natural aaa grade replica watches mother of Pearl successful Guanghua replaced the night sky and moon, a shining luxury breitling replica sun disc on the date display disk of the central. Place the sun and moon and stars, replica hermes handbags store common words romantic words, Audemars Pigeut Millennium Star Swiss Replica louis vuitton replica handbag Watches, only to the hearts of love to create unique precious. Inspiration swiss replica watches is sponsored.