Kategorie: Novinky, A MUŽSTVO

FK Rudná - FK Lety 0:2 (0:1)

První jarní kolo nás čekalo v sobotu 24. 3. 2018. Soupeřem nám byl tým z horní poloviny tabulky FK Lety a šlo tedy o okresní derby. Na podzim jsme venku tomuto soupeři podlehli 3:1.
Obavy, že bude po nepovedené zimní přestávce, ukončení aktivní kariéry několika hráčů a původně neočekávanému odchodu Romana Wrobela, složité se na zápas vůbec sejít, se naštěstí nenaplnily. Hráčů bylo na zápas dokonce až moc a to i vzhledem k tomu, že po dohodě mezi námi, Libčicemi a právě Romanem Wrobelem, jsem ho mohl využít ještě pro tento zápas. Za ten půlrok u nás a ochotu nám v tomto zápase ještě pomoci bych chtěl Romanovi poděkovat, přeji mu ať se daří a doufám, že se třeba někdy do Rudné vrátí.
Zápas jsme zahájili až nečekaně odhodlaně. Kluci bojovali, vyplňovali mezery a drželi hosty, co možná nejdále od naší branky. Nutno podotknout, že soupeř na rozdíl od nás moc nekazil, míč měl na kopačkách častěji a hrozil kolmicemi na své dva rychlé útočníky. Do vážné šance se však hosté nedostávali. My i přes mnoho nepřesností pár náznaků měli. Bohužel nás ve finální fázi zradilo zpracování a sami jsme se vytlačili z dobré pozice. Několikrát jsme se pokoušeli o střelbu ze střední vzdálenosti, ale to byly pokusy, které nemohly zkušeného Radka Sňozíka, v brance hostí vůbec vůbec ohrozit. Hosté hráli zkušeně a trpělivě čekali na svoji příležitost. Ta přišla ve 34. minutě. Na naší půlce jsem se dožadovali autového vhazování, ale AR1 ukázal na opačnou stranu. Hosté rychle vhodili míč do hry a náš hráč stihl útočníka hostí už jen faulovat. Standardní situaci zahrával další zkušený hráč Jaromír Šmerda a našel na zadní tyči nikým neatakovaného Tomáše Turka, který poslal hlavou hosty do vedení, 0:1! Další gól už do poločasu nepadl.
Do druhé půle jsem vystřídal, se snahou zvýšit aktivitu a poprvé se v rudenském dresu, tak mohl představit David Krajči. Ale ani druhý poločas obraz hry nezměnil. Na hráčích byla vidět snaha, ale tu narušovaly nepřesnosti a také dobře pracující obrana hostí. Do velké šance se dral Wrobel, kterého dobře uvolnil právě Krajči, ale náš hráč nezvládl míč správně převzít a o dobrou šanci se sám připravil. Nejblíže vyrovnání jsme se ocitli asi v 60. minutě. Přes několik protlačených soubojů se míč dostal na hranici vápna ke zcela volnému Krajčimu, ale ten místo postupu blíže k brance zvolil střelu, která byla velice nepřesná a šla mimo. Na zadní tyči ji ještě dorážel Marek Kaucký, ale z tohoto úhlu nemohl uspět ani on. Hosté o svém vítězství definitivně rozhodli v 73. minutě. To se po autu u rohového praporku prosadil přes dva hráče Turek, nádherně nacentroval a hostující Martin Chalupa narval z voleje míč do branky, 0:2! My se pokusili alespoň o kosmetickou úpravu výsledku, když hosté trochu polevili v koncentraci, ale naše centrované míče většinou nenašly adresáta a jen jednou se dostal k hlavičce Míra Miller, ale to byl v těžké pozici. Zápas již hosté zkušeně dovedli do vítězného konce a v závěru ještě mohl zvýšit Nejepsa, ale svoji šanci si nechal zmařit naším obráncem. Sportovně musíme uznat, že jsme byli horším týmem a hosté si vyhrát zasloužili. Na druhou stranu jsem očekával po zimě i náš horší výkon a je na čem stavět.

Sestava: Němec- Krejčí, Zmeškal (K), Samko, Jellúš, Kaucký, Bialek, Kotouč D. (75. Zachař), Miller, Wrobel (60. Soukup), Hartig (46. Krajči)

Napsal: Petr Vraštil

, - odpovědět
corresponding high quality fake watches shape. The ceramic need and then baking, actually this will narrow the gap between fake rolex watches actual size, because fire caused contraction of the reasons, to get the brand to the precise replica womens handbags sale color and shape is not easy. Therefore, the most difficult part of ceramic replica prada handbag online work is to design production and complete each part. Once replica patek philippe watches .