Kategorie: Novinky, A MUŽSTVO

FK Rudná - MFK Dobříš B 0:1 (0:1)

Ve druhém kole jsme v sobotu dopoledne 2. 9. 2017 přivítali soupeře z Dobříše. Konkrétně šlo o B mužstvo (a to díky souběhům s A i dorostem, doslova), které je stejně jako my nováčkem a postoupil z druhého místa OP Příbram. K utkání jsem měl k dispozici 14 hráčů, což není málo, ale proti prvnímu kolu vypadli ze sestavy hráči: Soukup, Miller, Masopust, Rott, Kotouč M. a stále chyběli Zmeškal, Samko. S nadsázkou by se dalo říci, že šlo o souboj béček, což byla asi výhoda pro hosty.
Od úvodního hvizdu jsme působili ustrašeným a nervózním dojmem. Bylo asi znát, že někteří hráči nastoupili po delší době a prakticky se neznají, ale i tak jsem podobný scénář neočekával. Mnoho nepřesností a zbytečných ztrát uprostřed hřiště, mělo za následek mírnou převahu hostujícího týmu. Vyložená šance nepřicházela ani na jedné straně. To platilo asi do 25. minuty, když se k odraženému míči dostal za velkým vápnem hostující hráč a trefil se přesně k tyči. Hosté se radovali jen krátce, protože je k překvapení všech zastavil praporek AR, který signalizoval ofsajd, údajně clonícího hráče. Tento moment nás alespoň částečně probral a konečně jsme se také dostali do zajímavých protiútoků. Nejprve unikl Roman Wrobel a jeho přízemní centr minul, snad jen o půl metru, nabíhající Robert Stökl. Chvilku na to, jsme měli naši největší šanci celého zápasu a byl to opět Stökl, který zblízka trefil míč jen slabě a do nohou hostujícího brankáře. Totožná šance přišla i na druhé straně a tentokrát se vytáhl dobrým zákrokem Ondra Smutný, který hájil naši branku! Když se zdálo, že se konečně dokážeme srovnat s tempem zápasu a dohrajeme ke spokojenosti nás všech poločas bez branek, tak přišel šok. Běžela 42. minuta a my ztratili špatnou rozehrávkou lehce a hlavně zbytečně míč. Toho hosté využili, rychle ho vrátili k našemu vápnu, kde se k němu dostal nikým neatakovaný Štěpán Kuchař a jeho krásná střela zapadla do vzdálenějšího rohu branky, 0:1! Takto se dohrála první půle.
Do druhého poločasu jsem jednou vystřídal, když Honzu Krejčího nahradil na pravém kraji obrany Petr Bahenský. Věřili jsme, že se zlepšíme a popereme se o lepší výsledek. Možná jsme měli už míč trochu více než v první půli, ale i tak to nebylo dobré. Dobříš hru zkušeně kontrolovala a nechala nás hrát maximálně do vzdálenosti cca 20 m od branky. Velký kus práce odvedl na stoperu hrající Jan Jechort, který výborně křižoval naše křídelní akce. Po zisku míče naopak vyráželi hosté rychle do protiútoku a nás několikrát podržel náš brankář! Během celého zápasu jsme zahrávali celkem dost rohových kopů, ale zde se asi nejvíce projevilo, kteří hráči nám chyběli a z žádného jsme nic nevytěžili. Protože jsme se do žádné šance ve druhé půli nedostali a hosté ty své nevyužili, tak zápas skončil naší těsnou porážkou 0:1!
Utkání jsme prohráli zcela zaslouženě, byli jsme pomalejší, méně bojovní a chyběla i fotbalovost. Jsou jen dva hráči, kteří asi zahráli na hranici svých možností. Nejlepším naším hráčem, který zachytil spoustu přihrávek a bojoval, jak se patří, byl David Kotouč a ve hře nás svými zákroky držel i Ondra Smutný. Ze dvou zápasů nemáme tedy ani bod a v příštím kole nás čeká nedělní výlet do Sedlčan, které oba své zápasy vyhrály! Věříme ve zlepšené výkony a také návrat některých hráčů do sestavy.

Sestava: Smutný, Krejčí (46. Bahenský), Kotouč D., Jellúš, Zachař (K), Kaucký, Hartig (83. Šedivec), Sloup, Havel, Wrobel, Stökl

Nejlepší hráči z mého pohledu, domácí: Kotouč D., Smutný
hosté: Kuchař, Jechort

Napsal: Petr Vraštil

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
meaning that IWC replica watches workouts were left incomplete which in turn affects the overall training plan.Workouts also cannot be paused or restarted manually. The software will auto-pause your workout but there is a delay in rolex replica uk restarting, which in stop-and-go city riding was a bit annoying Oakley sunglasses outlet. Equally annoying is Radar's Balenciaga replica handbags dislike for steep hills for training,