Kategorie: Novinky, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, ŽÁCI ML. (U12)

Mšeno 2018 Středa

Středa

Středa  je zřejmě  pro rudenský fotbal zápasový den. Áčko hraje první soutěžní utkání a sice předkolo krajského poháru na půdě sousedních Jinočan. Proto se Vražda odpoledne vydává se svým „žihadlem“ jménem Holly Kvaltová na otočku do Rudné. Všichni mu i celému Áčku držíme palce,ať se vrátí se ziskem 3 bodů a postupem do hlavní části poháru.

U15-tky mají hrát od 18:30  PU se zdejšími borci z FK Mšeno. Jedná se o součást přípravy,kterou máme na soustředění naordinovanou. A tak se po vzoru ligových mužstev vydáváme již dopoledne značně ze svých sil. Dopolední část v takzvaném kruhovém tréninku bolí asi zatím všech TJ nejvíce. Různé přeskoky,běhání,ale i přitahování na závěšených hrazdách na fotbalové bráně,snad neberou konce.

Po svačině (tvrdá broskev) si dáme několik závodů ve sprintu. Vše vždy do kopce. Už se nám dostává pocty,použít i fotbalový balón. Zatím, ale pouze na nášlapy . sad A zase ty sprinty.angry Přeskok s balónem mezi kotníky nám značně znevýhodňuje získanou startovní pozici získanou rychlejší prací v nášlapech. Sprint s míčem u nohy je také složitější. Ale jde o závod. Takže je to velmi zajímavé a ze zisku pomyslných vavřínu se raduje pokaždé jiné ze 4 startujících družstev.

Na konec dopoledního bloku vyhlašuje tréňa soutěž ve střelbě na přesnost. Motivace je jasná. Vítěz získá polárkový dort. V tomto počasí ho samozřejmě chceme vyhrát všichni.  Po konci soutěže známe vítěze . Jak se slíbenou odměnou naloží je jen na něm. Snad se s námi rozdělí.

U10 –tky mají obrovský progres. Od rána do večera poctivě makají . Fotbalově rostou přímo před očima. To očem se jim ani nezdálo při odjezdu na soustředění ,již dnes zvládají s prstem v nose. Vysíláme jasný vzkaz soupeřům do sezóny : TŘESTE SE !!!!

U12-tky zlepšují hru 1v1 , 2v2 doplněnou o střelbu a podobně . Bohužel  musí cvíčo předčasně ukončit,protože se začíná projevovat jak únava,tak hlavně tvrdý povrch. A tak si hned čtveřice hráčů stěžuje na různé bolesti. Kolene,paty,achilovky . Nejedná se o nic závažného,ale nemá cenu to hrotit. Následný bazén a návštěva Jardy naštěstí potvrzují že se jedná o  diagnózu : lenorus simulantus.angel Již nařízený polední klid na lůžku je problém dodržet.

Oběd : Uzené s bramborovým knedlíčkem a osmaženou cibulkou

Odpoledne si U15-tky strčili fotbálek bez zakončení a konečně bylo vše tak jak má být. Na 2 doteky a v pohybu,prostě paráda. Následně šli dohrát nohec z předchozího dne. Konečně přišel kýžený zápas.

Před zaplněnou tribunou,kde se více fandilo rudenským barvám jsme se cítili jako v lize mistrů. Již při vstupu na trávník,nám mladší pušky hlasitě fandili a dokonce jednotlivě vyvolávali jména příchozích borců. Úžasný zážitek za který všem moc děkujeme.

Na celém hřišti,jsme měli více prostoru a bylo to znát. Domácí se potkali poprvé po dohrané sezóně. Sice jich bylo asi 20,ale z toho asi jen 9 starších žáků. Další borci byli z U12. V zápase jsme od začátku dominovali a do sítě domácích jsme postupně přidávali jednu branku za druhou. Nutno podotknout,že brankář domácích byl malého vzrůstu a to se jistě podepsalo pod celkové skóre. Po konečném hvizdu se počítadlo zastavilo na stavu 2 : 9 z pohledu domácích.  Otázka je jestli nám tento „jednoduchý“ zápas do budoucna neuškodí.

Večeře : Buřt guláš s chlebem

Čtvrtek doplníme později . Tedy snad. sad

The weight of the human hair extensions sale combined with the length is what determines the overall thickness of the hair. The more the hair weighs, the more hair there is and therefore the thicker the set is and the more luxurious your tape hair extensions will be. The most common length is 20 inches and therefore a thick and luxurious set should be approximately 160g. For this length it is not recommended to get anything less than 120g. So if you wish to get longer or shorter clip in hair extensions, you can use this weight as a general gauge to determine the weft hair extensions. The way the set of clip in hair extensions is constructed is the third feature you have to contemplate when picking which ones to acquire. This factor is comprised of numerous things you might wish to know including the number of pieces or wefts inside the set, their size, and is the lace wigs uk or not. The number of pieces (also referred to as wefts) inside the set need to be on average be 7 to 10. Having 7 to 10 pieces will allow you to evenly distribute the hair wigs sale around your head to aid you attain a a lot more natural look. Your set need to have larger full lace wigs london for the back of your head and smaller ones for the side region. Also ensure that the wefts are what is referred to as double-wefted, which is two rows of the sewn buy lace front wigs uk stitched together, so you'll be able to attain a fuller look without having to have too several pieces. Please also ensure that the human hair wigs sale uk are made with secure silicon-backed clips for a a lot more comfy fit. When picking which sort or brand of human hair wigs uk you ought to acquire, it really is undoubtedly worth your synthetic wigs uk to contemplate the top quality and usability of the item you might be getting.