Kategorie: Novinky, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, ŽÁCI ML. (U12)

Mšeno 2018 Úterý

Drobné problémy s připojením angry

Úterý

Počasí se umoudřilo,takže jsme mohli trénovat tak jak jsme zvyklí. Dopoledne dřeme . Fyzicky náročnejší cvičení si spestřujeme různími závody atd. Takže vlastně ani moc nevnímáme,že běháme hlavně bez balónu .

Nohejbalovému kurtu dnes vládne parta z u12-tek a i dnes je rozhodně na co koukat. I hráči kteří sotva vidí přes síť,se mohou pochlubit několika mistrnými údery.

K Jardovi začínáme chodit častěji, ale jsou to jen samé prkotiny.

Oběd : vepřové na houbách s rýží a polévka jako od babičky do nás padá jako němci do krytu.

Polední klid již uvítáme a v drtivé většině jej trávíme v poloze ležmo.

Odpolední část je více zaměřena na cvičení s balónem. U15-tky si šli zkusit kvalitu pažitu hlavního hřiště. Zbytek zatím stále dře na tréninkové ploše. Asi po hodině se na stadión dostávají i U12-tky a tak se jasně nabízí sehrát nějaké „modelové“ utkání na rovném pažitu. Jelikož musíme ctít pravidla,které nám kladou na srdce místní fukcionáři,tak používáme přenosné brány a hřiště zkracujeme od vápna k vápnu. U15-tky mají za úkol poprvé v životě hrát trenérem stanovený systém,který je velmi složitý. V rozestavění 3,5,2 se musí pokusit přenést do praxe to ,co zatím znají pouze z teoretických částí přípravy. Menší rozměry hrací plochy,se jasně podepisují pod celkové skóre zápasu. Ale o to vůbec nejde. Hlavní ,je snažit se pochopit cíl a poprat se s tímto nelehkým zadáním. Mladší protivníci kterým ,vypomůžou i 2 borci z U15-tek společně s Vraždou jsou statní soupeři. Chvilkovou převahu starších hráčů se nenechají zaskočit a čím dál tím více se tlačí do zakončení. Po konečném hvizdu končí utkání snad nerozhodně. K vidění bylo celkem 8 ( možná ) 9 branek . Jelikož trenéři výsledek vůbec nepočítají,tak se shodneme na remíze .

Máme nad čím přemýšlet,ale to necháme na další den.

K večeři si dostáváme špágy s omajdou. Kdo chce ,může mít i s kepučem.

Večer vše beze změn.  Prašulky poctivě hned odevzdáváme ve zdejší šenkovně. Kofola v kombinaci s lízátkem je zřejmě nejlepší kombinací. Letos snad prvně za několik posledních let kupodivu odolávají brambůrky . Ty z regálu v podstatě nemizí. Ale zítra je taky den.

The 3 principal features you ought to hair extensions uk are the top quality of the hair employed, the weight or thickness of the set of hair, and also how the set of virgin hair extensions sale is constructed. Ensuring the most effective in all these features will allow you to acquire with confidence and have clip in hair extensions which are not only the most effective searching but also probably the most practical and will supply you with gorgeous lengthy hair for significantly longer too. Clip-in extensions are perfect if you want to turn your full lace wigs uk into beautiful flowing locks instantly. But, of course, on the down side, they have to be removed at the end of the day. So lace wigs uk are good for a party, a special date or just whenever you want to look different for a few hours. They are much cheaper than salon-made permanent hair extensions. Another advantage is that clip-ins don't damage your own buy lace wigs in any way. Quality human hair wigs uk are several strands of hair, each attached individually. Usually 3- or 4-inch wide pieces go on the back of your head in several layers, and a few 1- or 2-inch wide pieces are put on the sides. As the name suggests, each strand is attaché to your own human hair wigs uk with a clip. With a little bit of practice, clipping the extensions in becomes rather easy and takes only a few minutes. Taking them off is even easier. You can usually find 14", 16" and 18" clip-in extensions. Anything longer puts too much tension on your own hair. best lace wigs uk are perfect if you want to turn your hair into beautiful flowing locks instantly. But, of course, on the down side, they have to be removed at the end of the day. So lace front wigs are good for a party, a special date or just whenever you want to look different for a few hours. They are much cheaper than salon-made permanent hair extensions. Another advantage is that real human hair wigs uk don't damage your own hair in any way.