Kategorie: Novinky, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Pátek 16.10. Trénink zrušen

Z důvodu mistrovského zápasu U10-tek v Dolních Břežanech bude páteční trénink zrušen. Počasí je velmi nevlídné a tak trénink vynecháme a vynahradíme si to v sobotu. Kdo z 2007-ček může jet do Břežan,tak ať neváhá. Bude nás zase málo.Více v sekci U10 ( 7.zápas .....) Kdo má zájem o tréninkové soupravy ať pročte sekci Klubové novinky ( Nabídka fotbalového "setu" od Adidasu )

, ioooii@yahoo.com odpovědět
The center piece of this wheel train connecting the two replica watches sale is an intermediate wheel that is directly driven by the barrel, hence relieving the timekeeping mechanism from extensive strain and loss of torque every time the replica watches sale is started. An absolutely clear understanding of the replica watches and hows that this movement has in store for them. In fact, even after extensively researching this movement. Most important though, after all is said and done, replica watches uk is all this positively mind numbing complexity that causes so many of us to enjoy and appreciate the works of today hublot replica sale geniuses. Like the ordinary watch wearer who picks a rolex watches store for its more complex looks, we too need to be given the option of rolex replica sale store so beautifully over engineered that it exceeds our most daring dreams.