Kategorie: Novinky, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, KLUBOVÉ NOVINKY

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Z důvodu nedostatku trenérů jsme pro letošní sezónu sloučili kategorii starší přípravky (U10) do sdruženého družstva se sousedními Jinočany. Dovolte mi Vás informovat, že v následující sezóně 2017/18 bude tato kategorie znovu otevřena jako samostatné družstvo FK Rudná. Intenzivně pracujeme na tom, abychom v příští sezóně opět v Rudné měli všech sedm kategorií, tj. mini-přípravku (U6), mladší a starší přípravku (U8 a U10), mladší a starší žáky (U12 a U15), dorost (U18) a muže.  Naše řady by od léta mělo posílit několik trenérů. Přesto, nebo spíše právě proto, však mezi sebou rádi uvidíme i další posily z řad Vás, rodičů. Naše hráčská základna již několik let utěšeně roste. Toto však bohužel dlouhodobě neplatí pro trenéry, asistenty a ostatní členy. Pokud tedy máte chuť nám s dalším rozvojem klubu jakkoliv pomoci, neváhejte kontaktovat členy výboru nebo trenéry.

Na závěr jedna perlička. Starší mládežnické kategorie bude od příští sezóny vést zahraniční trenér. Proto si kluci kromě fotbalu prohloubí i znalost angličtiny.

Vaše reakce, připomínky či doporučení vítány.

Yes please process a refund, I will order again if and when both rolex replica sale are available, I don't want to take the chance that the ladies watch doesn't become available at all, we wanted a hublot replica pair of watches. I have to say this could all have been avoided if your website did not accept orders and take payment for items you don't really have for sale. I will send tag heuer replica as to the stock availability by return to this email when I return from holiday. Please be kind enough to advise me when the refund is acted. No shop will do a repair to rolex replica uk. They will confiscate the watch and destroy it. Could you please refund my account as the watch is faulty. Please advice if you need me to post rolex replica uk back to you or do you want me to throw it away in the replica watches uk bin.