Kategorie: Novinky, A MUŽSTVO

SK Chlumec-FK Rudná 4:0 (2:0)

V sobotu 5. 5. 2018 jsme zajížděli na hřiště předposledního týmu SK Chlumec. I přes velké a citelné výpadky v sestavě jsem věřil, že s tímto soupeřem budeme bodovat. Prvních dvacet minut jsme hráli celkem dobře, byli asi na míči častěji a to jsme hráli do pěkného krpálu! Domácí jsme se snažili první půli hlavně ubránit, ale právě z počáteční převahy vytěžil velkou šanci (asi jedinou z celého zápasu) Kaucký. Při svém nájezdu se mu míč však trochu zamotal a nedokázal na domácího brankáře vyzrát. Ve 22. minutě se zápas prakticky rozhodl. Domácí vhodili do našeho vápna dlouhý aut, na který jsme zareagovali pozdě. Útočník domácích byl sice celkem v nevýhodné pozici, na hranici vápna a brankové čáry, ale Sláva Jellúš ho dostoupil pozdě a došlo k penaltovému kontaktu. Penaltu domácí kapitán Vostárek bezpečně proměnil, 1:0! Bohužel nás tento gól srazil a od tohoto okamžiku jsme byli na hřišti za sparingpartnera, a to ještě dost špatného! Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou a bylo to 2:0!

Od druhé půle jsme si slibovali zvýšený pohyb a nátlakovou hru, zjednodušenou sklonem místního pažitu. Nefungovalo však nic. Nehledě na to, že brzy provedl náš brankář špatný odkop, který nasměroval do dotírajícího útočníka a od něj se, s přihlížením nešťastníka došoural míč za čáru potřetí!!! Domácí byli jednoznačně lepší (k čemuž nebylo třeba velkého úsilí a umu) a do konce zápasu nám dali ještě jeden dárek na cestu, 4:0!

Poslední čtyři zápasy, tři body a hrůzostrašné skóre 1:11, není lichotivá vizitka našeho týmu. Uvidíme jak si povedeme v následném domácím zápase s FK Hýskov.

Sestava: Němec, Krejčí (Brychnáč), Zmeškal, Jellúš, Kotouč D., Kaucký, Martínek, Rott, Sloup, Vlček (Berecz), Jeníček

Napsal: Petr Vraštil

, - odpovědět
in the aaa grade replica watches workplace, do not envy a star, but less than in the temperament to win, naturally luxury breitling replica desirable elegant charm. Natural classic, sporadic irresistible charm. Audemars Pigeut star replica hermes handbags store series is divided into two sections, respectively, starry night and day louis vuitton replica handbag gift, a quality suggestive of poetry or painting way to remind people of swiss replica watches the rhythm .