Kategorie: Novinky, KLUBOVÉ NOVINKY

Zhodnocení sezóny 2016/2017

Tak je za námi další fotbalová sezóna. Muži díky loňskému vítězství ve skupině postoupili do okresního přeboru. Jako nováček jsme si ve vyšší soutěži vedli dobře. A to doslova. Dosáhli jsme totiž na třetí místo. Od druhého postu nás dělil jediný bod a tým na této pozici jsme jak na podzim, tak i nyní na jaře, porazili. Letošní výsledky jsou tedy příslibem pro další ročník.

Ve všech  mládežnických kategoriích jsme se, až na jednu výjimku, umístili vždy v první polovině tabulky. Mladší a starší žáci (U12 a U15) shodně vybojovali čtvrté místo. Mladší přípravka (U8) je třetí. Děti ze starší přípravky (U10)  jsme pro minulou sezónu sloučili s týmem sousedních Jinočan a společně dosáhli na šesté místo.

Níže uvedená tabulka porovnává úspěšnost našich jednotlivých kategorií v rámci interního klubového klání. Pokud došlo k obsazení stejné příčky, je více ceněno pokud tohoto umístění bylo dosaženo v konkurenci většího počtu soupeřů.

Žebříček FK Rudná

Umístění ve své soutěži

1.

muži ("A")

3. místo (ze čtrnácti)

2.

mladší přípravka (U8)

3. místo (z šesti)

3.

mladší žáci (U12)

4. místo (z dvanácti)

4.

starší žáci (U15)

4. místo (z osmi)

5.

starší přípravka (U10)

6. místo (ze sedmi)

Užijte si prázdnin a v září se zase těšíme na Vaši podporu.

After all it is quite expensive as a copy at $92. Although most of your hublot replica on your website are around $80. We have seen cheaper Rolex replica watches on the internet from fake rolex sale which are half the price and they guarantee them as 99% genuine as they are using exactly the same materials as the original. I will show my wife the photo and wait until she decides. If she cartier replica sale she wants it, how do we order from you as it is not on your website. Also if we are not happy with the quality of the tag heuer replica sale what do we do. I will get information about the way to send it to you by normal registered mail, because here in USA I had trouble with the customs, because of the mail. I shall see the best way, without using express couriers. But for the return, please do not send the replica watches back by mail.