Kategorie: STARŠÍ PŘÍPRAVKA

3. mistrák jara s Jenčí

FK Rudná U10 : Jeneč 13 : 1

Vážení sportovní přátelé naší přípravky !

V sobotu 28.4. nám nejen přálo počasí, ale i kluci byli natěšení na odvetu podzimního zápasu, kdy nás Jeneč sesekala u nich.!!!

Chtěli jí oplatit porážku, i když valná většina kluků odjela s rodiči na prodloužený víkend a měli jsme jen jednoho kluka na střídačce,

protože Honza Rohla chytal evidentně s teplotou a konec zápasu nedohrál...čest tomu, že přišel a hrál !!

Jeneč , co se hráčů týče, byla ještě v horší situaci než my . Přijeli s hráči roč. 2007,8,9,10,11 a 12, takže výsledek 13:1 není vypovídající !

Nicméně naši kluci hráli opravdu dobře a vesměs si plnili úkoly, které jim vštěpuji na trénincích.

Akce střídala akci a jedna byla hezčí než druhá !

Individuální výkony jednotlivých hráčů byly na vysoké úrovni, každý si dovolil kličku, únik po křídle, přihrávku pod sebe do ohně, centr,

roh nakrátko, střelu atd.

Zkrátka veškeré dovednosti, jaké mají ve starší přípravce zvládnout - ne vždy dokonale, ale jde o to si troufnout !!! :-)

Samozřejmě si nepamatuji kdo dal kolik gólů, protože to není důležité, ale pro kluky byl dostatečnou odměnou potlesk bezmála 30 rodičů,

kteří tleskali i třeba výkonům soupeřů. Zejména brankář Jenče byl skvělý !!!

V takové náladě a v takovém duchu by měly zápasy přípravek probíhat.

Spolupráce rodičů, trenérů i dětí ku prospěchu krásné hry  -  zvané fotbal !!!

R.

, sdgsoii@yahoo.com odpovědět
While the quality is all Rolex, the case is about as basic as replica watches can get away with compared to other more expensive timepieces produced by the Swiss brand. There is at least one, reason, someone likes the replica watches and the style and is an individual and free to make their own decisions without input from the peanut gallery. This is good news for those looking to buy a brand new, rolex replica sale that want any of the original four colors. But only if you would like hublot replica fun filled holiday break retreat all around 2018 replica watches which includes a little education performed all around, will probably invest each and every day and as well probably none although a couple traveling qualifications combined for the many museums already in the market. Regardless of whether you are searching for the actual 2018 replica watches you will discover the best view in the correct cost the following.