Kategorie: ŽÁCI ST.

2.jarní mistrák

FK Rudná U15 - SK Rapid Psáry 4 : 1

Vážení sportovní přátelé,

pokud jste včera v neděli 15.4. nenavštívili domácí zápas starších žáků s Rapidem Psáry, můžete jen hořce litovat !:-)

Nejenom, že bylo krásné počasí jako stvořené pro sport , ale naše ,, nejstarší naděje" , doplněné mladšími žáky hráli skvělý

a pohledný fotbal!

Nelze říci, že by byl bez chyb, ale v globálním pohledu to byl super výkon !

Po pár minutách, kdy nám soupeř ještě fyzicky stačil, jsme se ujali vedení 1 : 0 gólem Hynka Janiše, který je u nás na ,,hostování"

ze sousední Hostivice.

Poté následovala pasáž, kdy hosté přidali na tvrdosti a především kapitán Dominik Jedlička to pociťoval při každém souboji,

neboť na něj hráli přibližně stejně fyzicky vybavení hráči, kteří ale co postrádali na fotbalovosti, doháněli urputností v osobních soubojích.

Musím podotknout, že vše až na pár vyjímek bylo v rámci pravidel a Dóma to ustál neuvěřitelně dobře, protože se konečně

projevují tréninky, které kluci podstupovali celou zimu a na něž teď sami dobrovolně docházejí každý pátek, a sice posilování

ve wellnesu Zuzana s kondičním trenérem Petrem.

Asi ve 25 minutě soupeř střelou z vápna vyrovnal na 1 : 1, ale to bylo z jeho strany vše !

Ještě do poločasu jsme právě Dominikovou krásnou trefou z cca 23m zvýšili na 2 : 1 a šli si odpočinout do kabin, kde jsme rozebírali chyby

a trochu předělali sestavu , aby kluci nehráli jen vpravo či vlevo, ale také v útoku a nebo obraně.

Ve druhém poločase byla naše hra o něco více uvolněnější, protože soupeř již fyzicky upadával a víceméně se uchýlil k bránění

se sporadickými¨brejky po výkopu jejich brankáře.

Na postu stopera ale ,,úřadoval" spolehlivý, tvrdý a nekompromisně rychlý Talda, který Psárům nedovolil žádné překvapení.

Třetí branku přidal Byki (David Brychnáč-ano, je to syn našeho slavného trenéra U12, Honzy :-)  a čtvrtou trefu zařídil Matěj Mareček,

který doběhl tvrdou střelu Hynka Janiše, jež vypadla brankáři z rukavic.

Po tomto výkonu jsem si s kluky v kabinách s chutí zařval cigi  caga   FK, FKR, FK Rudná  ....olééééé   !!!!!!!!!!

A ještě pro představu- zde je soupiska mužstva:

brankář : Marek Holý   obrana : Matěj Mareček, Jakub Talaš, Václav Fatka, David Brychnáč, Jan Michalovský(Hostivice), Vojtěch Vobořil

záloha : Petr Šáfr, Jakub Hora, Dominik Jedlička-kapitán !, útok : Matěj Hladký (Hostivice), Hynek Janiš(Hostivice), Jakub Vrbský

a Martin Honek.(podotýkám, že vše jsou to kluci ročníků narození 2003,2004 a 2005 ! )