Kategorie: ŽÁCI ST.

2.jarní mistrák

FK Rudná U15 - SK Rapid Psáry 4 : 1

Vážení sportovní přátelé,

pokud jste včera v neděli 15.4. nenavštívili domácí zápas starších žáků s Rapidem Psáry, můžete jen hořce litovat !:-)

Nejenom, že bylo krásné počasí jako stvořené pro sport , ale naše ,, nejstarší naděje" , doplněné mladšími žáky hráli skvělý

a pohledný fotbal!

Nelze říci, že by byl bez chyb, ale v globálním pohledu to byl super výkon !

Po pár minutách, kdy nám soupeř ještě fyzicky stačil, jsme se ujali vedení 1 : 0 gólem Hynka Janiše, který je u nás na ,,hostování"

ze sousední Hostivice.

Poté následovala pasáž, kdy hosté přidali na tvrdosti a především kapitán Dominik Jedlička to pociťoval při každém souboji,

neboť na něj hráli přibližně stejně fyzicky vybavení hráči, kteří ale co postrádali na fotbalovosti, doháněli urputností v osobních soubojích.

Musím podotknout, že vše až na pár vyjímek bylo v rámci pravidel a Dóma to ustál neuvěřitelně dobře, protože se konečně

projevují tréninky, které kluci podstupovali celou zimu a na něž teď sami dobrovolně docházejí každý pátek, a sice posilování

ve wellnesu Zuzana s kondičním trenérem Petrem.

Asi ve 25 minutě soupeř střelou z vápna vyrovnal na 1 : 1, ale to bylo z jeho strany vše !

Ještě do poločasu jsme právě Dominikovou krásnou trefou z cca 23m zvýšili na 2 : 1 a šli si odpočinout do kabin, kde jsme rozebírali chyby

a trochu předělali sestavu , aby kluci nehráli jen vpravo či vlevo, ale také v útoku a nebo obraně.

Ve druhém poločase byla naše hra o něco více uvolněnější, protože soupeř již fyzicky upadával a víceméně se uchýlil k bránění

se sporadickými¨brejky po výkopu jejich brankáře.

Na postu stopera ale ,,úřadoval" spolehlivý, tvrdý a nekompromisně rychlý Talda, který Psárům nedovolil žádné překvapení.

Třetí branku přidal Byki (David Brychnáč-ano, je to syn našeho slavného trenéra U12, Honzy :-)  a čtvrtou trefu zařídil Matěj Mareček,

který doběhl tvrdou střelu Hynka Janiše, jež vypadla brankáři z rukavic.

Po tomto výkonu jsem si s kluky v kabinách s chutí zařval cigi  caga   FK, FKR, FK Rudná  ....olééééé   !!!!!!!!!!

A ještě pro představu- zde je soupiska mužstva:

brankář : Marek Holý   obrana : Matěj Mareček, Jakub Talaš, Václav Fatka, David Brychnáč, Jan Michalovský(Hostivice), Vojtěch Vobořil

záloha : Petr Šáfr, Jakub Hora, Dominik Jedlička-kapitán !, útok : Matěj Hladký (Hostivice), Hynek Janiš(Hostivice), Jakub Vrbský

a Martin Honek.(podotýkám, že vše jsou to kluci ročníků narození 2003,2004 a 2005 ! )

R.

fitflops sale
valentino shoes
180917yueqin
Real hair is currently at a premium. So, as you would expect, a full head of remy hair extensions sale is not cheap. Given the relative expense of extensions, it's worth firstly seeking advice from a hairdresser or consultant. They will be able to assess whether or not your type of hair extensions uk can withstand clip-in or bonded extensions. Clip in extensions are temporary and instant. The bonded method involves using specially formulated glue to fuse your hair to the remy human hair extensions. This process can take several hours and the results can last several months. So it's important to know whether you're a suitable candidate before proceeding. Real hair extensions are suitable for those with strong existing natural hair. Note fine hair can be strong at the root so always seek advice. Unfortunately, it's often the case that real hair extensions sale are labelled 'real hair' but are in fact a blend of human and fibre hair.