Kategorie: ŽÁCI ST., ŽÁCI ML. (U12)

4.-poslední zápas jarní základní části OP U15

FK Rudná U15 - SK Kazín 5 : 1

Vážení sportovní příznivci !

Dnešního dne jsme dohráli základní část OP U15 OFS Praha-západ.

Soupeřem nám bylo mužstvo Kazína ,se kterým máme veskrze pozitivní bilanci a ani dnešní zápas nebyl vyjímkou.

Vzhledem ke svátečnímu víkendu jsme oba trenéři měli zamotanou hlavu se sestavou a bohužel jsme měli každý jen jednoho kluka

na střídání.

Řada stálých opor mužstva byla zdravotně, sportovně nebo ,,rodičovsky" zaneprázdněna a soupiska mužstva byla tedy značně prořídlá .

Nebýt doplnění mladšími žáky, ani bychom zápas neodehráli , a to vzájemně !

Začátek zápasu byl neslaný - nemastný, a i když jsem se snažil sestavu složit tak, aby klukům co nejvíce vyhovovala, nevyhnuli jsme

se základním chybám v komunikaci, dovednostech a míč nás neposlouchal ani v přihrávkách ani v kombinacích.

Když k tomu přičteme absenci pohybu bez míče , tak nám z toho nemůže vyjít nic jiného než holomajzna !

Nicméně se nám podařilo vsítit 2 branky, kdežto soupeři jen jednu. Poločas tedy skončil 2:1 pro nás, brankami Martina Honka

a Hynka Janiše.

Do druhého poločasu jsem sestavou trochu zamíchal , vyměnil jsem útočníky se záložníky a povzbudil kluky ke zvýšenému pohybu,

zejména bez míče a obraz hry se rázem změnil.

Ne, že by to snad bylo úplně bez chyb, ale druhý poločas se hrál v podstatě na jednu branku a bylo jen na naší šikovnosti,

o kolik branek vyhrajeme!

Nakonec oba první střelci přidali každý ještě po brance a Petr Šáfr završil naši výhru na 5 : 1.!!

Nyní nás čeká tzv. ,,nadstavbová " část, kdy hrajeme dvojzápasy s prvními čtyřmi mužstvy, vždy doma a venku.

Rozpis je na našich stránkách, v sekci týmy-U15.

Začínáme 13.5. od 10.00 hod. v Hradišťku, což je náš nejvíc neoblíbený soupeř, který navíc vede tabulku o 5 bodů, právě před námi.

Doufám, že nám zachováte přízeň a uvidíme vás fandit i v nadstavbové části OP.

R.

P:S. sestava:  Holý-Mareček, (Vobořil V.), Jedlička, Fatka, Michalovský, Brychnáč, Honek, Janiš, Šáfr, Vrbský, Podlipný

Nebyly přidány žádné komentáře.