Kategorie: ŽÁCI ST., ŽÁCI ML. (U12)

4.-poslední zápas jarní základní části OP U15

FK Rudná U15 - SK Kazín 5 : 1

Vážení sportovní příznivci !

Dnešního dne jsme dohráli základní část OP U15 OFS Praha-západ.

Soupeřem nám bylo mužstvo Kazína ,se kterým máme veskrze pozitivní bilanci a ani dnešní zápas nebyl vyjímkou.

Vzhledem ke svátečnímu víkendu jsme oba trenéři měli zamotanou hlavu se sestavou a bohužel jsme měli každý jen jednoho kluka

na střídání.

Řada stálých opor mužstva byla zdravotně, sportovně nebo ,,rodičovsky" zaneprázdněna a soupiska mužstva byla tedy značně prořídlá .

Nebýt doplnění mladšími žáky, ani bychom zápas neodehráli , a to vzájemně !

Začátek zápasu byl neslaný - nemastný, a i když jsem se snažil sestavu složit tak, aby klukům co nejvíce vyhovovala, nevyhnuli jsme

se základním chybám v komunikaci, dovednostech a míč nás neposlouchal ani v přihrávkách ani v kombinacích.

Když k tomu přičteme absenci pohybu bez míče , tak nám z toho nemůže vyjít nic jiného než holomajzna !

Nicméně se nám podařilo vsítit 2 branky, kdežto soupeři jen jednu. Poločas tedy skončil 2:1 pro nás, brankami Martina Honka

a Hynka Janiše.

Do druhého poločasu jsem sestavou trochu zamíchal , vyměnil jsem útočníky se záložníky a povzbudil kluky ke zvýšenému pohybu,

zejména bez míče a obraz hry se rázem změnil.

Ne, že by to snad bylo úplně bez chyb, ale druhý poločas se hrál v podstatě na jednu branku a bylo jen na naší šikovnosti,

o kolik branek vyhrajeme!

Nakonec oba první střelci přidali každý ještě po brance a Petr Šáfr završil naši výhru na 5 : 1.!!

Nyní nás čeká tzv. ,,nadstavbová " část, kdy hrajeme dvojzápasy s prvními čtyřmi mužstvy, vždy doma a venku.

Rozpis je na našich stránkách, v sekci týmy-U15.

Začínáme 13.5. od 10.00 hod. v Hradišťku, což je náš nejvíc neoblíbený soupeř, který navíc vede tabulku o 5 bodů, právě před námi.

Doufám, že nám zachováte přízeň a uvidíme vás fandit i v nadstavbové části OP.

R.

P:S. sestava:  Holý-Mareček, (Vobořil V.), Jedlička, Fatka, Michalovský, Brychnáč, Honek, Janiš, Šáfr, Vrbský, Podlipný

, qqq odpovědět
converse outlet store
cheap nike air max
180917yueqin
The effect is an instant full head of hair extensions sale that can be changed in a matter of minutes. However, it is not recommended that you sleep overnight in your clip in hair extensions as this can damage natural and extension hair. As you would expect, demand for extension products evolves according to lasting hair trends. At present real hair extensions are available in highlighted form and 'ombre' or dip-dyed, a look favoured by many celebrities. Most manufacturers offer tens of different hues to help match your desired hair colour. It is vital that you use specially-formulated shampoos and conditioners to help extend the life of your tape hair extensions. These will provide extra moisturising properties to help retain the condition of extension hair. Despite most manufacturers allowing the use of heated appliances such as straighteners and hair extensions sale it is normally recommended that you do not exceed 200 degrees celcius.