Kategorie: ŽÁCI ST., ŽÁCI ML. (U12)

8.zápas zimní ligy na Zličíně

FK Rudná U15 - TJ Ruzyně 10 : 0

Dnes jsme hráli trochu netradičně v sobotu a ještě k tomu hned po obědě od 13.40 hod.

Sraz byl ve 13 hod. a klukům jsem kladl na srdce, aby si k obědu nedávali ,, kachnu se šesti ", ale jen polévku a něco lehčího.

Vypadá to, že všichni poslechli, protože jsme měli od začátku zápasu značnou převahu, a to na všech postech.

Byl to další ze soupeřů, díky kterému jsme si mohli dovolit prohazovat posty, jímž kluci nejsou úplně navyklí.

Hynek se chvílemi střídal s Dominikem na stoperu, útočníci hráli v obraně, atd.

Nicméně se nám rozstřílel Kuba ,,Cavani" Vrbský a zaznamenal svůj první hattrick v životě !!!!

Vše z postu hrotového útočníka.

Po roce a půl hrál svůj první zápas i Kuba Vorlíček, který byl na ,,hostování" v pražské Spartě, ale z důvodu přetržených křížových vazů,

se vrátil zpět do Rudné a nevedl si vůbec špatně !

Svou bojovností a centry z pravého křídla připravoval klukům nejednu dobrou příležitost !

Díky specielní ortéze zůstal i po skončení zápasu v pohodě a zdráv a já jen doufám, že nám pomůže i v jarní části sezóny

a při květnovém turnaji v Německu.

Do střelecké listiny se ještě dalším hattrickem zapsal Pepan ,,Harapes" Šáfr a čtyřmi góly Hynéééééékkk Janiiiiiiššššš  !!!

Tímto výsledkem se spolu s Duklou Jižní město dělíme o celkové prvenství !

Kdo z koho se rozhodne v pátek 30.3. od 14.00 hod.

Je to bohužel začátek svátečního ,,prodlouženého" víkendu, kdy někteří hráči základní sestavy odjíždí s rodiči k prarodičům na venkov

si užít  Velikonoce.

Věřím, že ti, co budou hrát, nechají na hřišti všechno a i při případné prohře si troufám tvrdit, že takový krásný výsledek,

jakým je druhé místo (pořád věřím ve vítězství), stojí za obrovskou pochvalu celému mančaftu !!!

Sebevědomím nám pomůže v jarní části OP, kterou zahajujeme 7.4. od 13.30 hod. v Roztokách u P.

Těm, kteří v průběhu zličínské zimní ligy vážili cestu k povzbuzování našich ,,nejstarších" nadějí, děkuji a doufám v další podporu na jaře

i v nadstavbové části, kam se pravděpodobně probojujejme?!?!?

R.

arizona diamondbacks jerseys
pandora charms
180917yueqin
According to rolex replica sale approximately 30-40 million phony watches are manufactured a year, so you should know of all dishonest sellers that are selling hublot replica watches. Around almost 40% of phony watches are manufactured in China, as Chinese manufacturers are using tricks such as presenting the replica watches sale with a picture of the genuine prestigious watch brand on the boxes. You will also find that the phony version of any replica watches uk the market industry before the genuine branded version. There are two kinds of phony watch. The first kind of counterfeited fake breitling sale are presented with low prices, and have poor, functionality and design. The second kind of phony watch appears like completely the original designer watch, with high costs. They are manufactured with relatively good quality and materials.