Kategorie: ŽÁCI ST., STARŠÍ PŘÍPRAVKA, ŽÁCI ML. (U12)

Mšeno 2017 - závěr

Bohužel nám zřejmě stránky navštívil nějaký šikovný šotek a veškeré týdenní zpravodajství,zdá se býti v propadlišti dějin. No nic. Třeba se jedná jen o klasickou chybu,někde mezi klávesnicí a židlý.

 
Pátek 
 
Začínáme poslední den letošního soustředění. Od rána tady leje jako blázen,takže jen jíme hrajem karty, děláme blbosti atd. 
 
Oběd :polévka s těstovinou a rajská s knedlíkem. 
 
Po obědě to nevydržíme a jdeme to zkusit na tréninkovou část . Přestože,předpověď počasí tvrdí,že má pršet celý den,vybíháme ven. Za drobného poprchávání se rychle rozcvičíme . Po cca 5-ti minutách se zdá,že to přeci jen půjde. Neprší vůbec,takže makáme. Ale za pár minut je všechno jinak . Značně promáčení od hlavy až k patě opouštíme tréninkovou plochu po cca 1 hodině. Nu co . Z cukru nejsme a díky šetřivému režimu ( co se převlékání týká ) a ohleduplnosti k maminkám , aby neměli moc práce s praním špinavého prádla,až se vrátíme,máme dostatek čistého a hlavně suchého oblečení. Takže vše co jsme  promáčeli rozvěsíme kde se dá. Dokonce i na venkovním zábradlí pokouší jeden filuta sušit za deště mikinu. Ale co : někdo přeci musí říci světu - TUDY NE .
 
  Do večeře je stále daleko,a tak dojde na závěrečný rozbor účastníků s trenéry. I to nám nezabere moc času,takže se nám konečně podařilo umístit pár fotografií na rajče. Zde je cesta : http://jabry.rajce.idnes.cz/Mseno_2017 . Bohužel nám letos chyběl hlavní fotograf,takže je obrázků málo a kvalita také pokulhává. Ale snad to pro představu bude stačit.
 
  Večeře : Kuřecí stripsy s bramborem.  
 
A to je za letošek úplně všechno. Těšíme se na ráno. A  máme jedno přání : Nenechte nás prosím dlouho čekat :-) 
 
Za celý realizační tým Honza 
 
P.S.: Už dnes víme,že příští rok pojedeme o týden později. Tzn.: od 11.8.2018 do 18.8.2018. Takže si to prosím poznačte do rodinných kalendářů,ať si můžete dostatečně komfortně naplánovat prázdniny léta 2018 .
 
 
 
 
 
 
 
 
 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
down the touch cheap replica handbags panel, press it and hold it, it will initiate either Siri or Google Now, depending cheap sunglasses on the phone you have,” Croteau says.Future software updates might expand some of the coach’s omega replica watches abilities, including adding different voices and perhaps weather advice, but most of the more complex distractions that cheap rolex watches someone might want on a long.