Dorost

Aktuální tabulka

Zatím žádná utkání k zobrazení.

Již odehráno

Zatím žádná utkání k zobrazení.

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii dorost (U18)

Podzimní brigáda ná úklid listí

Změna termínu zápasu s Povltavskou FA

Členské příspěvky do konce února 2016

Doplacení členských příspěvků do konce srpna

Další info o trénincích

Letní příprava dorostu začíná 21. 7. 2015

U18 - soupeři a změny pro sezonu 2015/2016

30. 5. Hradištko/Štěchovice – FK Rudná 3:1 (2:0)

K poslednímu utkání sezóny jsme vyrazili do nejvzdálenějšího místa – do Hradištka.

23. 5. FK Rudná – Dolní Břežany 2:6 (0:1)

Začnu protimluvem: předposlední utkání sezóny jsme zvládli, i když jsme prohráli.

16. 5. Černošice/Kazín - FK Rudná 10:0 (5:0)

Hodnocení zápasu bude tentokrát stručné...

Brigáda

9. 5. FK Rudná - Dobřichovice 8:2

V sobotu 9. 5. 2015 jsem měl možnost zaskočit jako "trenér" na lavičce dorostu. Náš dorost se na domácím a skvěle připraveném hřišti utkal se soupeřem z Dobřichovic. Na podzim kluci v Dobřichovicích zvítězili 3:1 a to bylo do včerejšího dne jediné jejich vítězství v soutěži.

Spolupráce s Červeným Újezdem v kategoriích U15 a U18

Výrazné posílení mládežnických kategorií

3. 5. Jíloviště – FK Rudná 4:4

Cíl třetího utkání sezóny byl jasný – konečně vyhrát! Mužstvo Jíloviště je na tom s výsledky podobně jako my a taky jsme chtěli odčinit podzim, kdy jsme ztratili dobře rozehraný zápas.

26. 4. Vrané/Zvole - FK Rudná 7:3

Dohrávka prvního kola vyšla na neděli a tak jsme vyrazili do Vraného.

18. 4. Jesenice/Psáry - FK Rudná 4:1 (1:0)

Opožděnou jarní premiéru jsme si odbyli v Jesenici.

1. 11. FK Rudná - Hradištko/Štěchovice 2:3

K poslednímu utkání podzimu jsme nastoupili proti sdružení Hradištko/Štěchovice a chtěli na závěr podzimu bodovat.

25. 10. D. Břežany - FK Rudná 4:2

Po domácím nevydařeném utkání s Černošicemi jsme vyrazili k dalšímu zápasu na hřiště druhých Břežan.

18. 10. FK Rudná - Černošice / Kazín 0:11

Hodnocení bude netradičně stručné. Soupeř nás na všech frontách předčil a o dvě třídy přehrál. Rychle zapomenout, hrajeme dál.

12. 10. Dobřichovice – Rudná 1:3

Dalším ze soupeřů v okresním přeboru dorostu byly Dobřichovice.

4. 10. Rudná - Jíloviště 3:3

V dalším domácím utkání jsme přivítali tým Jíloviště. Proti do té doby poslednímu týmu jsme chtěli konečně vyhrát.

28. 9. Mníšek B - FK Rudná 0:0

Každý podzimní zápas je pro nás premiérou, tentokrát na hřišti v Malé Hraštici, kde má své domovské hřiště Mníšek p. Brdy B.

20. 9. U18 Rudná - Jesenice / Psáry 1:1

Minulý týden jsme měli herní pauzu, o to víc času jsme měli na přípravu na náš druhý zápas sezóny proti sdružení Jesenice / Psáry.

6. 9. FK Rudná - Vrané / Zvole 0:1

Po tříleté pauze nastoupil dorost ke svému prvnímu utkání sezóny. Na domácím hřišti jsme přivítali sdružení týmů Vrané / Zvole.

Dorost na Facebooku

Pro běžnou provozní komunikaci používáme uzavřenou skupinu FK Rudná U19, najdete tady:

První trénink dorostu

První trénink se bude konat ve čtvrtek 7. 8. od 16 hodin na hřišti v Rudné. Výstroj s sebou!

Sezóna 2014/2015 opět s dorostem!

Po třech letech bez dorostenecké kategorie znovu startujeme! Od podzimu budeme hrát okresní přebor dorostu. Vítáme všechny zájemce z řad hráčů, i z řad pomocníků. Bližší informace k dorostu na tel. 602 321 354.