Seznam všech utkání aktuální sezóny

* pozn.: pokud není uvedeno hřiště, hraje se na hřišti domácích

Zatím žádná utkání k zobrazení.

Již odehraná utkání

datumdenčasmužstvoDomácíHostévýsledek
16. 06. SO10.15„A“DobříčRudná
10. 06. NE10.00U15KazínRudná1:5
03. 06. NE10.00U10V. PřílepyRudná 9:7
03. 06. NE10.00U15RudnáHradišťko2:2
02. 06. SO10.00U12Rudná/ZbuzanyJeneč2:2
02. 06. SO17.00„A“LoděniceRudná2:0
27. 05. NE10.00U8turnajÚhonice5.místo
27. 05. NE15.00U15VestecRudná5:1
26. 05. SO10.15„A“RudnáRožmitál p. Třem.0:2
23. 05. ST17.30U15Rudná/ZbuzanyKazín3:1
20. 05. NE10.00U10ÚhoniceRudná8:4
20. 05. NE17.00„A“Daleké DušníkyRudná0:0 (PK4:5)
19. 05. SO10.00U12Rudná/ZbuzanyChoteč/Třebotov13:2
19. 05. SO10.00U8turnajChoteč2.místo
16. 05. ST17.30U15Rudná/ZbuzanyVestec1:3
13. 05. NE10.00U15HradišťkoRudná/Zbuzany2:0
12. 05. SO14.00U12Jinočany Rudná/Zbuzany 3:9
12. 05. SO14.00U10RudnáČ. Újezd12:6
12. 05. SO10.15„A“RudnáHýskov0:3
09. 05. ST17.00U10TuchoměřiceRudná8:6
05. 05. SO10.00U12Č. Újezd Rudná/Zbuzany 3:7
05. 05. SO10.00U8Rudnáturnaj4.místo
05. 05. SO16.30„A“ChlumecRudná4:0
04. 05. 17.30U12Rudná/Zbuzany Hostivice 9:0
29. 04. NE10.00U15Rudná/ZbuzanyKazín5:1
28. 04. SO14.00U10RudnáJeneč13:1
28. 04. SO10.15„A“RudnáSedlec-Prčice1:0
22. 04. NE10.00U15VestecRudná/Zbuzany2:3
22. 04. NE14.00U12Roztoky Rudná/Zbuzany 8:5
22. 04. NE10.00U10HolubiceRudná5:10
21. 04. SO12.00U8turnajDobříč4.místo
21. 04. SO10.15„A“RudnáKrálův Dvůr "B"0:3
15. 04. NE10.00U15Rudná/ZbuzanyPsáry4:1
15. 04. NE15.30„A“PetroviceRudná4:0
14. 04. SO10.00U12Rudná/Zbuzany Dobříč/Nučice 7:2
14. 04. SO14.00U10RudnáHostivice 7:3
14. 04. SO10.00U8turnajJinočany4.místo
08. 04. NE10.00U10DrahelčiceRudnázrušeno
07. 04. SO13.30U15RoztokyRudná/Zbuzany1:11
07. 04. SO10.00U12Tuchoměřice Rudná/Zbuzany 3:2
07. 04. SO10.15„A“RudnáSedlčany "B"5:1
01. 04. NE15.00„A“Dobříš "B"Rudná 1:1 (PK4:5)
30. 03. 14.00U15Dukla J.M.Rudná3:1
24. 03. SO10.15„A“RudnáLety0:2
24. 03. SO13.40U15FK RudnáTJ Ruzyně10:0
19. 03. PO19.15U15ZbraslavRudná0:3
18. 03. NE10.10U15FC ZličínFK Rudná1:4
17. 03. SO12.10U12RudnáFK Č. Kralupy0:1
11. 03. NE13.00„A“BraškovRudná4:3
11. 03. NE10.10U15RudnáStodůlky8:1
10. 03. SO10.20U12FC Zličín ARudná8:0
04. 03. NE10.10U15Př. KopaninaRudná1:3
03. 03. SO12.10U12ČLU BerounRudná10:3
01. 03. ČT17.00U12RudnáKrálův Dvůrzrušeno
24. 02. SO17.00„A“ChotečRudná4:4
18. 02. NE17.30„A“Radotín BRudná5:3
12. 02. PO17.30U12Zličín BRudná4:12
01. 02. ČT19.30„A“Zličín BRudná1:6
28. 01. NE08.30U15UnhošťRudná1:3
27. 01. SO10.20U12FAAZRudná6:5
20. 01. SO17.20U15RudnáZličín B5:3
15. 01. PO19.00U12RudnáZbraslav2:8
13. 01. SO17.20U15ŘepyRudná1:16
13. 01. SO10.20U12HostouňRudná1:6
18. 11. SO10.15„A“RudnáDobříč5:2
11. 11. SO10.30„A“Hostomice p. BrdyRudná1:2
05. 11. NE10.00U15Rudná/ZbuzanyHradišťko1:2
04. 11. SO10.15„A“RudnáLoděnice2:1
04. 11. SO10.00U12JenečRudná/Zbuzany4:2
04. 11. SO14.00U10RudnáVelké Přílepy8:9
28. 10. SO14.30„A“Rožmitál p. Třem.Rudná1:2
22. 10. NE10.00U15Rudná/ZbuzanyRoztoky9:1
21. 10. SO10.15„A“RudnáDaleké Dušníky3:1
21. 10. SO10.00U12Choteč/TřebotovRudná/Zbuzany1:25
21. 10. SO14.00U10RudnáÚhonice5:7
21. 10. SO10.00U8turnajÚhonice4.místo
15. 10. NE10.00U15PsáryRudná/Zbuzany1:4
15. 10. NE10.00U10Červený ÚjezdRudná4:9
14. 10. SO15.30„A“HýskovRudná4:2
14. 10. SO10.00U12Rudná/ZbuzanyJinočany15:2
14. 10. SO10.00U8Rudnáturnaj3.místo
11. 10. ST17.30U15JílovéRudná/Zbuzany0:6
10. 10. ÚT17.00U12Rudná/ZbuzanyČervený Újezd9:0
08. 10. NE10.00U15Rudná/ZbuzanyVestec1:1
07. 10. SO10.15„A“RudnáChlumec3:0
07. 10. SO14.00U10RudnáTuchoměřice6:11
07. 10. SO10.00U8turnajChoteč3.místo
05. 10. ČT17.00U12Rudná/ZbuzanyRoztoky9:6
03. 10. ÚT17.30U12HostiviceRudná/Zbuzany0:17
01. 10. NE16.00„A“Sedlec-PrčiceRudná4:0
01. 10. NE10.00U15KazínRudná/Zbuzany2:5
01. 10. NE10.00U10JenečRudná14:11
24. 09. NE10.00U8turnajJinočany4.místo
23. 09. SO16.30„A“Králův Dvůr BRudná0:1
23. 09. SO14.00U10RudnáHolubice27:4
17. 09. NE10.00U15HradištkoRudná/Zbuzany1:1
17. 09. NE10.00U12Dobříč/NučiceRudná/Zbuzany5:10
16. 09. SO10.15„A“RudnáPetrovice1:1 (PK 2:4)
16. 09. SO10.00U10HostiviceRudná5:10
16. 09. SO10.00U8turnajDobříč4.místo
10. 09. NE17.00„A“Sedlčany BRudná4:2
10. 09. NE10.00U15Rudná/ZbuzanyJílové10:0
09. 09. SO16.00U12Rudná/ZbuzanyTuchoměřice6:8
09. 09. SO14.00U10RudnáDrahelčice26:0
02. 09. SO10.15„A“RudnáDobříš B0:1
26. 08. SO17.00„A“LetyRudná3:1
17. 08. ČT18.00„A“ŘepyRudná1:3
13. 08. NE17.30„A“RudnáZličín B2:2
03. 08. ČT18.00„A“Radotín BRudná6:3