Kategorie: Archiv, Archiv NOVINKY

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2023 (do 28.2.)

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2023 (do 28.2.)

Vážení členové / rodiče,

žádáme o úhradu členského poplatku za kalendářní rok 2023 (leden->prosinec) a to v nejbližším možném termínu, nejpozději však do konce února (28.2.2023).

Usnesením Valné hromady ze dne 18. března 2022 došlo bohužel po 6. letech k jeho navýšení, ke kterému nás vedl podstatný nárůst provozních výdajů i přetrvávající nelehká ekonomická situace.

Částku je možné zaplatit:
bankovním převodem pomocí Výzvy k platbě s QR kódem
kartou přes platební portál na adrese: https://platby-sc.cz/sluzba/praha-zapad/rudna/132-clensky-prispevek.

Detailní informace týkající se platby členských příspěvků jsou také uvedeny na stránkách klubu: https://fkrudna.cz/index.php?p=platby-prispevku.

enlightenedNa Vaše e-mailové adresy, které evidujeme v našem informačním systémů, rozešleme na začátku února Výzvu k platbě obsahující QR kód pro rychlou platbu s předvyplněnými údaji. Prosíme o kontrolu Vaší poštovní schránky včetně složky Nevyžádaná pošta resp. SPAM.

enlightenedPlatbu je možné rozdělit na dvě části tzv. pololetní s tím, že termín pro úhradu druhé platby je do 30. října tohoto roku.

Výzva k platbě pro hráče mini-přípravky (U6) bude vystavena na částku 1.000 Kč, tj. odpovídá pololetní platbě. Důvodem je změna týmu z U6 (mini-přípravka) na U8 (mladší přípravka) od září letošního roku týkající se ročníků 2015 a 2016. Nová výzva k platbě na druhé pololetí s částkou 1.000 Kč (pro U6) resp. 2.000 Kč (pro U8) vám bude zaslána na začátku října.

 

Děkujeme za vaši podporu a všem přejeme do nového roku 2023 hodně pevného zdraví a zvládnutí tohoto náročného období.

Za výkonný výbor Jan Geleti, předseda.

 

print Formát pro tisk