Zdroj: https://www.fkrudna.cz/index.php?a=archiv/dulezite-parkovani-u-skolni-telocvicny  •  Vydáno: 11.1.2010 10:15  •  Autor: Honza Geleti

!!! Důležité - parkování u školní tělocvičny!!!

Týká se všech členů klubu, kteří v zimním období využívají školní tělocvičnu. V detailu článku další info.

Dobrý den,

chtěla bych Vás upozornit na změnu v Dohodě o užívání tělocvičny - bod V. - parkování vozidel.

V pondělí 11. ledna 2010 bude zahájena první etapa výstavby nového pavilonu naší základní školy.

Stavba bude ukončena 31. 7. 2010.

Staveniště - jižní a východní roh staré budovy směrem do ulice V Aleji včetně přístupové komunikace a jižní a východní roh nové budovy směrem do ulice V Aleji - bude oploceno a označeno zákazem vstupu. Bude zrušeno parkoviště - parkování v prostoru přístupové komunikace u školní tělocvičny nebo za školní tělocvičnou, případně na školním hřišti pouze na vlastní nebezpečí.

Přístupovou stavební komunikací pro dodavatele je ulice Masarykova a naše vnitroareálová komunikace kolem tělocvičny.

Prosíme veřejnost, aby ve vlastním zájmu nevstupovala do prostoru staveniště a minimálně využívala možný průchod kolem školní tělocvičny z ulice Masarykova do ulice V Aleji. V této oblasti hrozí zvýšené nebezpečí.

Ivana Králová, asistentka ředitele
Základní škola Rudná