Sestava: Kureš, Svoboda, Sedmík, Vraštil, Khovanets, Vrbka, Martínek, Maleček, Pojkar, Kratochvíl, Kubányi

86. Maleček (pen.) 4:0

Střídání: 45. Kotouč M. za Martínka
62. Šulák za Pojkara
82. Kučera za Vrbku

První zápas jarní sezóny jsme začali na hřišti nepříjemného soupeře z Dobříče. V prvním poločase jsme se sžívali s terénem, protože je to úplně něco jiného než umělá tráva, na které jsme trénovali v zimě.
Přesto jsme soupeře přehrávali, čehož jsme dokázali využít v 41. min. při přečíslení tři na dva, kdy Maleček nahrál Kratochvílovi, který zavěsil (1:0).
Ve druhé půli se už projevil náš kvalitnější kádr a dokázali jsme zvýraznit skóre. V 57 min. po centru Vrbky a důrazu Kotouče si domácí vstřelili vlastní gól. Pak se projevila i Dobříč, když trefila dvakrát břevno. Poté se ukázal Maleček a dvěma góly završil výsledek. V 80. min. střelou z vápna a v 86 min. z penalty po faulu na Khovantse.