Zdroj: https://www.fkrudna.cz/index.php?a=archiv-zaci-ml.u12/7.zapas-zimni-ligy-na-zlicine  •  Vydáno: 21.3.2018 0:43  •  Autor: Radim Veselý

7.zápas zimní ligy na Zličíně

FK Rudná U15 - SK Zbraslav 3 : 0

Sedmý zápas ZL jsme hráli nezvykle v pondělí 19.3. od 19.15 hod, protože se jednalo o odložený zápas se Zbraslaví.

Soupeř to byl více než zdatný a nám se dlouho nedařilo hrát dle svých představ, po křídlech.

Právě naopak !!!

Absence kombinace i pohybu , zahuštěný prostor středu hřiště a přespříliš chyb v rozehrávce byly strůjci neutěšené a nehezké hry.

Částečně to možná bylo způsobeno šrámy ze zápasu předešlého dne a dost možná i únavou ze školy a večerní hodinou,

ale podařilo se nám vsítit první gól a posléze přidat další dva, takže jsme vyhráli další zápas, tentokrát poměrem 3  :  0  .

Snad je to soupeři nebo naším ,,umem", ale s radostí konstatuji, že jsme ještě neprohráli ani jediný zápas zimního turnaje !!!

Dalším soupeřem je v sobotu 24.3. od 13.40 hod.mužstvo TJ Ruzyně, tak jen doufám, že se nám podaří dodržet nastolený trend a také je

porazíme !?!?

R.