1. zápas jarní části sezóny

FK Rudná U10 - Hostivice 7 : 3

Milí příznivci rudenského fotbálku!

Kategorie st. přípravky U10 začínala jarní část soutěže až tento víkend, jelikož družstvo Drahelčic soutěž odhlásilo a tím pádem

se minulý týden nehrálo.

Zápas jsme zahájili poměrně rychlým gólem z kopačky momentálního kapitána (každý zápas je někdo jiný)   Fandy Veselého ...1 :0 !

Poté ale nedal penaltu, nastřelili jsme tyč i břevno a bohužel jsme se přizpůsobili hře soupeře a stáhli se do ,,chumlu " ve středu hřiště,

což mě přivádělo k šílenství, protože to klukům vštěpuji neustále, ale mám pocit, že všichni chtějí dát gól slabšímu soupeři......

Do poločasu jsme navýšili vedení na 4:0 a o polčasové přestávce jsme si upřesňovali co všechno jsme nedělali dobře,

ba dokonce špatně !!!

Dohodli jsme se , že budeme hrát ,,široké hřiště" a přistupovat k hráčům jednotlivě a ne ve 2-3 hráčích a pak propadat

v obranných činnostech.

Nic z toho se samozřejmě nestalo a sestava, která nastoupila do 2. poločasu byla mnou natolik ,,překombinovaná", že soupeř během

pár minut snížil a 4:3...!!!

Po 10 minutách, po kterých kluky běžně střídám, nastoupila sestava jiná a obraz hry se ,,trochu" zlepšil.

Přidali jsme další 3 branky a zápas v klidu ,,dokopali"do závěrečného hvizdu, protože HRA se tomu říkat nedalo !!!

To, co mě nejvíc mrzí je, že kluci na trénincích zvládají  hru poměrně dobře, netvoří hloučky, ale jak přijde slabší soupeř,