Hostivice B - Rudná - 0:2

Sestava: Sloup T., Svoboda, Sedmík, Kotouč D., Vraštil, Maleček, Kubányi, Rott, Kratochvíl, Martínek, Kotouč M.
Branky: 39. Kotouč M. 0:1, 62. Maleček (pen) 0:2
Střídání: 45. Kučera za Kotouče M., 45. Vrbka za Svobodu, 59. Pojkar za Martínka

Tento zápas s posledním týmem tabulky jsme začali hodně nervozně. Oba poločasy byly poměrně vyrovnané, ale my jsme se dostali do více nebezpečných akcí než soupeř, čehož jsme v každém poločase jednou využili. V prvním to bylo ve 39 min. po úniku Malečka, který našel před bránou M. Kotouče a ten skóroval (1:0). Ve druhém v 62 min., když byl ve vápně faulován Kubányi, nařízenou penaltu proměnil Maleček (2:0) a tím uzavřel výsledek. Touto výhrou jsme se hodně přiblížili postupu, protože naši pronásledovatelé Dobrovíz a Jíloviště ve vzájemném zápase pouze remizovali 0:0. Tím jsme čtyři kola před koncem soutěže odskočili na šest bodů.