Jílové B - Rudná - 1:3

Premiéra v okresním přeboru nám vyšla. Na hřišti Jílového jsme vyhráli 3:1. Za začátku zápasu jsme trochu zaspali a domácí mohli otevřít skóre už v první minutě, ale to nás moc neprobudilo a pykali jsme za to v 10 min., kdy se trefil Zeman. Naší zlepšenou hrou jsme se začínali dostávat do šancí, což ještě do poločasu vyústilo k otočení skóre v náš prospěch, když se dvakrát trefil Pásztó. Druhý poločas byl vyrovnanější a chvílemi jsme se i báli, že domácí vyrovnají. To se jim nepovedlo a naopak my jsme přidali uklidňující gól, když se v 82 min. opět trefil Pásztó.

sestava: Sloup T., Svoboda L., Sedmík T., Kotouč D., Vraštil P., Pojkar T., Maleček M., Rott M., Staněk F., Kratochvíl, M.Pásztó
branky: 10. Zeman 1:0 - 32. Pásztó 1:1, 42. Pásztó 1:2, 82. Pásztó 1:3
střídání: 55. Kučera R. za Pojkara T., 59. Kaucký M. za Kratochvíla M., 89. Kotouč M. za Svobodu L.