Zdroj: https://www.fkrudna.cz/index.php?a=archiv/rudna-uhonice-30  •  Vydáno: 1.9.2010 9:07  •  Autor: Petr Kučera

Rudná - Úhonice - 3:0

V tomto zápase bylo vidět, že oba týmy k němu přistupují velice prestižně - už proto, že za Úhonice nastupuje několik hráčů, kteří prošli i FK Rudná.

Zápas byl vyrovnaný, i když v prvním poločase jsme měli mírně navrch, což jme dokázali využít ve 37 min. Po přímém kopu Vraštila otevřel skóre Maleček (1:0). Na začátku druhého poločasu zahrozili hosté, ale trefili pouze tyč, což ale neplatilo na druhé straně, kdy se z následného protiútoku trefil Kratochvíl po přihrávkách Kauckého a Staňka (2:0). Poté zahrozili opět hosté, když nastřelili tyč a břevno. V 77 min. jsme udeřili my a Pásztó uzavřel skóre na konečných 3:0.

Sestava: Sloup T., Svoboda L., Sedmík T., Kotouč D., Vraštil P., Kučera R., Maleček M., Rott M., Staněk F., Kratochvíl M., Pásztó F.

branky:37 min. Maleček M. 1:0
58 min. Kratochvíl M. 2:0