Finále okresního přeboru přípravek FOTO

Ve dnech 29. 5. a 5. 6. se odehrála utkání finále okresního přeboru starších přípravek 2010/2011

První zápas v Davli s Povltavskou fotbalovou akademií klukům vůbec nevyšel. Soupeř byl technicky i takticky vyspělejší, přesto zbytečný strach svazoval našim klukům nohy a bohužel prohráli 8:0.

Druhý zápas o týden později byl zcela v jiném režimu. Až do poločasu hráli kluci výborně, soupeře napadali a dařilo se jim ohrozit soupeřovu branku. Soupeř (evidentně zaskočený tím, že po 5 minutách nevedl 3:0, jak je zvyklý) vstřelil branku až těsně před koncem poločasu.
Druhé utkání bylo kvalitní a i přes nepříznivý výsledek kluci bojovali a odvedli dobrý výkon. Výsledek 1:6. Soupeři blahopřejeme v postupu do krajského finále.
STARŠÍ PŘÍPRAVKA MÁ ZA SEBOU NEJLEPŠÍ SEZÓNU - KLUCI! SUPER A JEN TAK DÁL!!!