Rudná - Úhonice 1-0 (0-0)

Sestava: Sloup - Martínek M., Martínek R., Rajtmajer,  Jindra - Kotouč D, Ryant, Rott, Staněk - Kratochvíl (Havlík) (Melounek) Kozák (Kotouč M.)

Na střídání dále připraveni: Vondráček, Pittr

Nejlepší hráči utkání: Jindra, Rott, Kotouč D.

Tentokrát nás čekal „soused“ z Úhonic. V sestavě jsme museli provést nějaké změny kvůli zdravotním indispozicím. Počasí na začátku utkání fotbalu nepřálo, déšť a hlavně silný vítr není klima fotbalu příznivé. Soupeř předváděl kvalitní a soustředěný výkon. Pohrozil hned v 5. minutě hlavičkou, která jen o kousek minula naší branku. Byla to ale naštěstí „jen“ jedna ze dvou nejvážnějších šancí soupeře. Tu druhou dostal soupeř po špatném výkopu našeho brankáře, kdy šel hráč soupeře sám a jen dlouhý sprint našeho obránce a následné „rozhození“ při střelbě a správné vykrytí úhlu našeho brankáře, jsme tuto šanci zažehnali. A přišla naše další komplikace. Museli jsme již před půlí střídat do té doby dobře hrajícího Kratochvíla pro natažený sval. Druhá půle i přes skutečnost, že jsme hráli proti větru byla souhrnně lepší. Sumář dvakrát tyč, dvě „ložené“ šance (bohužel neproměněny, druhá znamenala gól až po dorážce), celkově lepší pohyb a trpělivá hra. Vítězství odbojované a cenné. K celkovému průběhu utkání nedílnou součástí přispěl i velmi kvalitně „pískající“ hlavní rozhodčí. Trenér: Havlík Richard
Ps. Rád bych ještě poděkoval fanouškům, kteří i přes velmi nevlídné počasí našli cestu na stadión. Hráči, včetně mě, si toho velice váží. Děkujeme.