Sestava: Sloup - Martínek M., Martínek R., Kotouč D., Jindra (Svoboda) - Rott, Pittr (Havlík), Maleček, Ryant (Melounek) - Kratochvíl, Kozák
Góly: 2x Kratochvíl, Maleček, Kozák, Martínek R.

Na střídání dále připraveni: Seknička

Nejlepší hráči utkání: mužstvo

Dohrávka 16 kola nám předurčila návštěvu hřiště v Horoměřicích. Tým, který je „prošpikován" zkušenými a fotbalovými boji ostřílenými fotbalisty. I přes nespornou kvalitu soupeře, většinu utkání diktovalo tempo a kontrolovalo hru naše mužstvo. Tentokrát pojalo utkání s velkou důsledností. Od první minuty bylo znát, že hráči „mají chuť“ a když se přidalo i dodržování taktických pokynů nedalo vedení v utkání na sebe dlouho čekat. Vysunutý presing a fyzicky náročná hra soupeři nevyhovovala. Avšak zaváhání naší ofsidové linie znamenalo vyrovnání skóre. Ale předurčená taktická hra přinesla další ovoce. Dva góly v síti soupeře a následné poločasové vedení v poměru 1 - 3. První patnáctiminutovku druhé půle jsme nechali soupeře „na míči“ ten to vycítil a přesnou kombinací se snažil ztéci naší branku. Hráči v čele s brankářem čtvrt hodiny přestáli a náš následný rychlý kontr znamenal další navýšení skóre. Dá se říci, že čtvrtý gól v soupeřově brance vlastně ukončil utkání. Soupeř rezignoval a naši hráči už pomalu mohli přemýšlet o následném sobotním utkání s Průhonicemi. Pátá branka už jen znamenala kosmetickou úpravu skóre. Pochvalu zaslouží opravdu celé mužstvo, ovšem je nabíledni, že tuto cennou výhru je nutné potvrdit na domácím hřišti, proto platí pro nás všechny - dobře, ale nezpychnout!