Zdroj: https://www.fkrudna.cz/index.php?a=archiv-starsi-pripravka/shrnuti-zacatku-sezony-pripominka-zmeny-treningovych-dnu-prisevky-a-priprava-na-3.kolo  •  Vydáno: 15.9.2012 19:35  •  Autor: Honza Geleti

st. přípr. Shrnutí začátku sezony, připomínka změny tréningových dnů, příspěvky a příprava na 3. kolo

Shrnutí začátku sezony, připomínka změny tréningových dnů, přísěvky a příprava na 3. kolo

Vážení rodiče, kluci,

dovolte mi krátké shrnutí začátku sezony, připomenutí změny tréningových dnů, platby příspěvků a zmínku o přípravě na jubilejní 3. soutěžní utkání.

1)PFA-FKR pá 7.9.12, 3-1(1-0)

FKR-Jesenice so 15.9.12 0-4(0-1)

Obecně se ještě trošku hledáme a zvykáme si na nový tým a hlavně soupeře, kdy los nám v prvních 2 kolech dal pravděpodobně 2 z nejsilnějších týmů v naší skupině.Vzhledem k rozehranosti jsme dle mého názoru obstáli důstojně a v obou zápasech byli hlavně v prvních poločasech více než rovnoceným soupeřem.Kluci bojují a vytvářejí si šance a věřím že tyto dvě utkání nás posunou dál a hodně nám dají s ohledem na podzimní část kde máme na pořadu dalších 7 kol.

2)jenom připomínám již komunikovanou změnu tréningů po/st 16:00-17:30h a platbu 600kč na členské příspěvky a licenci FAČR(lze na účet či hotově trenérům)

3)so 22.9.12 hrajeme od 14:00h v Jinočanech a mladší přípravka od 10:00h turnaj v Chrustenicích, navrhuji dát klukům vydatnou snídani a svačinu, sraz v 9:30 na hřišti – odjezd do Chrustenic – kolem 13:00h přesun z Chrustenic do Jinočan – 14:00 výkop - návrat do Rudné cca 15:30h(potvrzení ve stř po tréningu)

Za realizační tým st. př.

Milan