Zdroj: https://www.fkrudna.cz/index.php?a=archiv/st.pripr.info-kolo-c.4-fkr-dobric-okresni-vybery  •  Vydáno: 24.9.2012 11:28  •  Autor: Honza Geleti

st. přípr. info kolo č.4 FKR - Dobříč, okresní výběry

Vážení rodiče, kluci,

Nejprve VELKÁ GRATULACE A PODĚKOVÁNÍ VŠEM za účast, podporu a dobrý výkon v sobotním zápase proti Jinočanům!Kluci se zaslouženě posunuli ze spodní části do středu tabulky a dokázali zužitkovat zkušenosti z utkání proti těžkým soupeřům!:-)

Vzhledem k tomu že se blíží první prodloužený víkend chci požádat všechny rodiče o spolupráci při potvrzení účasti na další kolo č. 4
FKR - Dobříč do čtvrtku 27.9.12

sobota 29.9.12
sraz 9:00h
výkop 10:00h
reálný konec 11:30h

tak abychom se pokusili doma proti Dobříči podat optimální výkon a případně uspět, jsem si pochopitelně vědom toho že kluky by jejich fotbalová činnost měla hlavně a především bavit, což dle mého názoru po sobotním utkání bylo zcela evidentní:-), CÍL je jediný, pokračovat v tom!

Středeční trénink a sobotní utkání by měli zároveň posloužit jako výběrový ukazatel k nabídce náboru do okresního výběru Prahy Západ(viz info níže)

S Vaší podporou věřím že jsme na správné cestě, ale známé přísloví hovoří taky o tom že štěstí přeje připraveným, čímž bych rád apeloval na účast kluků během prodlouženého víkendu, což bude pochopitelně reálné pouze s Vaším souhlasem a podporou.

Předem děkuji za pozitivní zpětnou vazbu

Za realizační tým st.přípr.

Milan

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POZVÁNKA DO VÝBĚRU MLÁDEŽE
KM OFS Praha – západ pořádá nábor talentovaných hráčů, ročník 2003, do okresního výběru mládeže v kategorii U10, na tréninkovém kempu který se koná v pondělí, 1. 10. 2012, na hřišti SK Vrané nad Vltavou začátek v 17:00 hodin Sraz hráčů v 16:30 hodin na hřišti ve Vraném Hráči si vezmou tréninkovou výbavu a zejména platný Registrační průkaz. Případné další informace si můžete vyžádat u trenérů. Náboru se mohou zúčastnit všichni hráči, naroz. 2003, registrovaní v kterémkoliv klubu okresu Praha-západ, za doprovodu zákonného zástupce, nebo trenéra.

Nejbližší plánované akce okresního výběru PZ U10:
1. 10. (pondělí) tréninkový kemp
15. 10.(pondělí) přípravné utkání s FK Dukla Praha, to je na podzim vše.

Předpokladem pro účast hráče ve výběru je doporučení trenéra, ale také nutná podpora a zájem rodičů.