3. 5. Červený Újezd - Rudná 3:2

K zápasu na hřišti Červeného Újezdu jsme přijeli v sestavě, kterou zásadně ovlivnily zranění a nemoci.

V prvním poločase to byl vyrovnaný zápas s minimem šancí, poločas skončil s výsledkem 0:0.

Ve druhém poločase šancí přibylo a začalo se měnit i skóre. Bohužel v náš neprospěch. Mezi 61. a 67. minutou jsme po vlastních chybách obdrželi tři branky. V té době už se projevila únava u dalších hráčů, kteří nastoupili i přes špatný zdravotní stav. Zápas jsme dohrávali v deseti, protože musel odstoupit Prager a na střídání nikdo nebyl. Přesto se hráči semkli a dokázali zápas zdramatizovat. Dvěma brankami snížili na 3:2. Dokonce jsme sahali po bodu, ale poslední šanci jsme nevyužili.

Sestava: Volf - Havel, Zmeškal, Kotouč D., Sloup - Khovanets, Kučera, Rott, Berecz, Prager - Kotouč M.