6. 9. FK Rudná - Vrané / Zvole 0:1

Po tříleté pauze nastoupil dorost ke svému prvnímu utkání sezóny. Na domácím hřišti jsme přivítali sdružení týmů Vrané / Zvole.

Až skoro k neuvěření je fakt, že se nás sešlo sedmnáct! Kdyby to tak bylo pokaždé, bylo by to super (dorost může střídat až 5 hráčů).

Po rozehrání první půle se chvilku trochu nesměle hrálo, ovšem po prvním rohu soupeře ve 3. minutě a tak trochu šťastnému propadnutí míče k soupeři jsme po hlavičce zblízka prohrávali 0:1. A tady by se skoro dalo skončit, protože dál byl zápas naprosto vyrovnaný. V prvním poločase měl trochu víc ze hry soupeř, ale už se nedokázal prosadit.

Ve druhém poločase jsme měli víc ze hry my, ale hra se moc nedařila, protože soupeř neměl hráče na střídání a hru zdržoval a kouskoval celý druhý poločas.

Bod by nám za bojovnost a nasazení slušel, ale budeme se muset ještě počkat.