4. 10. Rudná - Jíloviště 3:3

V dalším domácím utkání jsme přivítali tým Jíloviště. Proti do té doby poslednímu týmu jsme chtěli konečně vyhrát.

Vstup do utkání nám vyšel dobře, soupeře jsme v úvodních minutách přehrávali. A když kolem 15. minuty utěšenou střelou otevřel skóre Pepa Havel, vypadalo vše na nejlepší cestě. Po snadno získaném vedení se ale jako mávnutím kouzelného proutku kluci zabrzdili, přestali hrát, čehož soupeř dokonale využil. Do poločasu 3x skóroval a vypadalo to na debakl.
Do druhé půli jsme upravili taktiku a rozestavení hráčů, a kluci do toho dali všechno. Soupeře jsme ve druhé půli jasně převyšovali, a díky dvěma gólům Kuby Tomse jsme vyrovnali na konečných 3:3.
Opět jsme odehráli slušný zápas, ale na vítězství stále čekáme.