Dobrovíz - Rudná - 0:2

Utkání, ve kterém šlo už jenom o prestiž, začalo velmi vlažně z obou stran. Vlažnost později vystřídalo pár menších šancí na obou stranách. Ve 33. minutě vystřelil Kaucký do břevna a jeho střelu pohotově dorazil Vácha (0:1). V 36. min. opět střílel Kaucký, ale brankář vyrazil. Druhý poločas jsme začali dobře, když Kaucký šel dvakrát sám na bránu, ale nedal. V 56 min. vybojoval Vácha ztracený míč a přihrál před bránu Pojkarovi, který po blafáku brankáři skóroval (0:2). V zápase poté přišly dvě zbytečné červené karty. Každé mužstvo dostalo jednu. Z našeho mužstva to byl Šenfeld, který oslabil tým zbytečným gestem v 79 minutě.

Sestava: Farkaš, Sloup J., Šenfeld, Kotouč D., Křivonoska, Tláskal, Pojkar, Kubányi, Prager, Vácha, Kaucký

střídání: 55. Kučera za Tláskala, 67. Motyčák za Váchu

branky: 33. Vácha 0:1, 56. Pojkar 0:2