Zdroj: https://www.fkrudna.cz/index.php?a=archiv-mladsi-pripravka/mseno-den-sedmy-a-posledni  •  Vydáno: 14.8.2015 18:16  •  Autor: Honza Geleti

Mšeno - den sedmý (a poslední)

Dnešní poslední sportovní den jsme začali tréninkovým zápasem nejstarších kluků proti U12-kám. A ukázalo se, že týden zde ve Mšeně přinesl své ovoce. Byl to hezký fotbal a trenéři se mohli potěšit krásnými akcemi. Počasí bylo dopoledne ještě příjemné a občasné poryvy větru příjemně osvěžovaly. Bohužel odpoledne už to s počasím bylo výrazně horší. Přesto jsme se nevzdali a pro změnu byl uspořádán fotbalový zápas mužstev namixovaných z nejmlaších kluků a U12-tek. A musím říci, že naši benjamínci se mezi svými staršími kamarády vůbec neztratili. Ale všichni už se těšíme, že se naplní předpověď počasí, že tropy už jsou za námi a že nás snad už v noci osvěží nějaký deštík.

Závěrem ještě pro jistotu znovu uvádím, že v sobotu bude nájezd rodičů od devíti hodin. Kemp musíme opustit do deseti hodin dopoledne.

Jídelníček

Snídaně: švédské stoly (šunka, salámy, sýry, paštiky, křupínky, cereálie, Nutela, okurka, jogurty, mléko, čaj atd.)

Svačina: jablko

Oběd: polévka, vylítaný ptáček s rýží

Svačina: sladký rohlík

Večeře: buřtguláš