Vysoký Újezd - Rudná 0:7 (0:2)

První přátelák, který jsme sehráli 9. 8.2015 se Sokolem Vysoký Újezd pro nás dopadl minimálně výsledkově nad očekávání. Bohužel se nás sešlo jen 12 a to i s mojí maličkostí, ale sestava špatná nebyla. Újezd měl podobný problém a také mu chyběli hráči. Od první minuty jsme byli aktivnější a fotbalovější. Určitě se projevilo i to, že trénujeme už téměř měsíc a soupeř se sešel poprvé. Kvalitě hry neprospělo tvrdé a drnovité hřiště, ale i tak jsme do poločasu získali náskok 2:0! Ve druhém poločasu jsme hráli z kopce a přidali pohodlně další branky. Celkové skóre na konci zápasu 0:7 z pohledu domácích!!!

Sestava: Soukup, Šedivec, Kotouč D., Šenfeld, Zachař, Kaucký, Rott, Martínek, Berecz, Kotouč M., Sloup (Vraštil)

Hvězdičky: Kaucký, Martínek , Zachař