Zdroj: https://www.fkrudna.cz/index.php?a=archiv-mini-pripravka/organizacni-informace-trenink-2.9  •  Vydáno: 30.9.2015 21:22  •  Autor: Iva Riley

Organizační informace / trénink 2.9.

Trénink 2.9. bude kratší. V zimním období budeme trénovat venku na UMT středy 16-17

Máme za sebou první měsíc tréninků, odhaduji, že se již většina z Vás rozhodla, zda budete s fotbalem pokračovat, proto bych Vás chtěla poprosit o následující:

Stále provádíme nábor! Přijďte si s námi vyzkoušet 2-3 tréninky!
We still recruit new boys and girls. 2-3 trial trainings are free!

Trénink v pátek 2.9. bude kratší, na hřišti se hraje od 17 hodin zápas rudenských mladších žáků proti Loděnicím. Prosím, přijďte včas, skončíme cca 17:00-17:15. Můžete pak chvilku fandit, má být hezky.
Training on Friday 9/2 will finish earlier (between 17:00-17:15) due to the match of Rudná team (boys Under 13) against Loděnice at 17:00. You are welcome to support our team afterwards!

Již je známý termín pro tréninky na umělé trávě v zimním období (u ZŠ Rudná, používáme zkratku UMT). Budou to středy 16-17 hodin. Začátek Vám dám vědět, uvidíme, co nám dovolí počasí a trávník. Předpoklad je od listopadu.
Outdoor winter trainings will be every Wednesday 16:00-17:00 on the artificial grass football pitch at the school in Rudná. Beginning depends on the weather and grass conditions, possibly since November, I will let you know.

Děkuji všem, kteří pomáháte s tréninky, jste neobyčejně aktivní skupina:-)!

Thanks to all who help with the trainings!