Předběžná informace o zimní přípravě

Až nám s koncem října skončí mistráky, budeme pokračovat zimní přípravou na jarní část sezony. Plán je takový, že do konce roku 2015 bychom (s výjimkou předvánočního času) měli odehrát jeden přátelský zápas nebo turnaj alespoň jednou za čtrnáct dní. V lednu až březnu bychom pak (s výjimkou jarních prázdnin) měli hrát téměř každý víkend. Níže je soupis akcí, které máme před sebou. Seznam se ještě tvoří, takže může dojít k určitým drobným změnám a doplněním. Uvádím už nyní, abyste si mohli naplánovat případné rodinné akce. Data utkání se budu snažit zachovat. Do komentářů neváhejte uvádět vaše případné poznámky a připomínky.

Tréninky budou probíhat na UMT u ZŠ Rudná dle rozpisu mimo hlavní sezonu uvedeném v sekci Tréninky.  Je pro nás rezervována UMT vždy na hodinu dvakrát týdně s tím, že půlhodinu předem začneme rozcvičením na přiléhlém oválu a dalších plochách.

Plavání bude naplánováno po skončení jeho prvního kola za září a říjen 2015.

Marcel

DATUM OD DO MÍSTO POZNÁMKA STARTOVNÉ
7. 11. 2015 10:00 12:00 hřiště Rudná přátelák s Hostivicemi 0,- Kč
22. 11. 2015 8:30 13:00 hala Zbuzany halový turnaj 5+1 1.800,- Kč
5. 12. 2015 10:00 12:00 venkovní UMT Zličín přátelák s Červeným Újezdem 0,- Kč
13. 12. 2015 14:00 18:30 hala Hamr Braník halový turnaj 5+1 1.800,- Kč
leden-březen 2016 dle rozpisu venkovní UMT Zličín viz. informace pod tabulkou, bude ještě upřesněno a doplněno 6.600,- Kč

Zimní turnaj mladších žáků na Zličíně

1. Pořadatel:

Fotbalový klub FC Zličín Na Radosti 242/b P-5 Zličín

2. Termín konání:

leden - březen 2016

3. Místo konání:

Utkání budou sehrána na hřišti FC Zličín UMT 3 generace, hrací dny jsou sobota + neděle dle rozlosování. Některá utkání mohou být sehrána za umělého osvětlení.

4. Startovné:

Každé družstvo složí na účet FC Zličín nebo osobně 6 600,- Kč do 10. 12. 2015. Doklad o zaplacení vystaví pořadatel turnaje. Pořadatel z tohoto hradí veškeré výdaje spojené s organizací turnaje (příprava hřiště, náhrady rozhodčím, občerstvení účastníků, ceny atd.).

5. Předpis turnaje:

Hraje se podle pravidel kopané a soutěžního řádu, pokud tyto propozice nehovoří jinak. Hrací doba 2x35 minut. Poločasová přestávka 5minut. Střídání hokejovým způsobem se souhlasem rozhodčího.

6. Podmínka startu:

Startují hráči s datem narození po 1. 1. 2003 a  platnou registrací na FAČR v rámci klubu, případně hráči s písemným povolením mateřského klubu.