Kategorie: Archiv

Členské příspěvky za rok 2021

enlightened Připomínáme a prosíme členy klubu o úhradu členského příspěvku za rok 2021, a to do 31.10.2021.

Týká se členů:

• kteří v únoru tohoto roku nezaplatili požadovanou částku – tu bylo možné rozdělit na dvě pololetní platby, nebo
  • nových, kteří přišli do klubu po zahájení nové soutěžní sezóny 2021/2022. Těch se týká platba pololetní.

Podrobnosti k platbě členských příspěvků naleznete ZDE.

mail V říjnu plánujeme rozeslat Výzvy k platbě (formou e-mailové zprávy) těm členům (zákonným zástupcům), u kterých nemáme evidovanou žádnou úhradu nebo evidujeme jen její část (viz pololetní platba).

yes Vygenerovaná zpráva bude obsahovat i QR kód obsahující předvyplněné údaje pro rychlou platbu přes mobilní zařízení i odkaz na platební bránu, kde je možná úhrada kartou.

Tato finanční podpora je pro nás velice důležitá. Děkujeme...
Jan Geleti, předseda