Seznam všech utkání aktuální sezóny

* pozn.: pokud není uvedeno hřiště, hraje se na hřišti domácích

Zatím žádná utkání k zobrazení.

Již odehraná utkání

datumdenčasmužstvoDomácíHostévýsledek
16. 06. NE10.00U18Kazín/D.MokropsyRudná
16. 06. NE15.00U15Povltavská FA BRudná
15. 06. SO10.30„A“VšenoryRudná
15. 06. SO10.00U12HostiviceRudná
12. 06. ST18.00U18Králův DvůrRudná7:0
12. 06. ST18.00U15RudnáPrůhonice4:1
09. 06. NE10.00U18RudnáLoděnice2:3
09. 06. NE15.00U12RudnáČ. Újezd13:1
08. 06. SO17.00„A“RudnáV. Přílepy2:4
02. 06. NE10.00U10Třebotov/ChotečRudná5:17
02. 06. NE10.00U15RudnáPovltavská FA B4:1
01. 06. SO17.00„A“ChotečRudná1:0
01. 06. SO10.00U8LetyRudná4:8
01. 06. SO10.30U8Klínec/JílovištěRudná5:7
01. 06. SO11.00U8LibčiceRudná6:5
31. 05. 18.00U12D. Jirčany BRudná1:3
29. 05. ST18.00U15PrůhoniceRudná2:4
26. 05. NE17.00„A“Vestec BRudná14:1
26. 05. NE15.00U12RudnáHolubice3:4
26. 05. NE10.00U10RudnáJinočany B12:8
25. 05. SO10.00U18TuchoměřiceRudná3:0
23. 05. ČT08.30U12KlecanyRudná0:0
23. 05. ČT10.00U12VeltrusyRudná0:0
19. 05. NE10.00U18RudnáHrdlív1:5
19. 05. NE10.00U10Jinočany ARudná8:8
18. 05. SO17.00„A“RudnáKazín A2:3
18. 05. SO10.00U12Choteč/TřebotovRudná0:4
12. 05. NE10.00U18KomárovRudná4:0
12. 05. NE17.00„A“Povltavá FA CRudná10:1
12. 05. NE10.00U15RudnáJeneč5:0
12. 05. NE10.00U12TuchoměřiceRudná3:1
12. 05. NE10.00U10RudnáHostivice B14:5
12. 05. NE10.00U8Dobříč/NučiceRudná2:6
12. 05. NE10.00U8Č. ÚjezdRudná2:5
05. 05. NE10.00U18RudnáLety2:7
05. 05. NE15.00U12RudnáJinočany7:8
05. 05. NE10.00U10KosořRudná1:41
04. 05. SO17.00„A“RudnáHradištko A0:2
04. 05. SO10.00U15TuchoměřiceRudná3:0
04. 05. SO10.00U8RudnáČ. Újezd8:5
04. 05. SO10.00U8RudnáDobříč/Nučice4:4
02. 05. ČT17.30U15JinočanyRudná1:5
01. 05. ST10.00U8Dobříč/NučiceRudná11:3
01. 05. ST10.00U8Č. ÚjezdRudná7:4
29. 04. PO17.30U15HostiviceRudná0:10
28. 04. NE10.00U15RudnáV. Přílepy4:0
28. 04. NE10.00U12JenečRudná1:5
28. 04. NE10.00U10RudnáDrahelčice13:2
27. 04. SO10.00U18Slovan VelvaryRudná8:1
27. 04. SO17.00„A“Č. Újezd ARudná4:0
27. 04. SO10.00U8Dobříč/NučiceRudná2:10
27. 04. SO10.00U8Č. ÚjezdRudná6:4
21. 04. NE10.00U18RudnáUnhošť4:5
21. 04. NE10.00U10ČernošiceRudná8:9
20. 04. SO17.00„A“RudnáRoztoky A1:9
20. 04. SO10.00U12RudnáNučice/Dobříč6:1
14. 04. NE10.00U18KročehlavyRudná2:1
14. 04. NE17.00„A“HolubiceRudná7:1
14. 04. NE10.00U15RudnáRoztoky1:5
14. 04. NE10.00U12ČernošiceRudná0:7
14. 04. NE10.00U10RudnáVšenory5:4
07. 04. NE10.00U18RudnáKladno1:2
07. 04. NE15.00U12RudnáDobřichovice/Vonoklasy18:0
07. 04. NE13.00U10RudnáMníšek p. Brdy B17:3
06. 04. SO16.30„A“RudnáMníšek p. Brdy0:2
03. 04. ST16.30U15RudnáDrahelčice8:0
02. 04. ÚT17.00U12V. PřílepyRudná1:3
31. 03. NE10.00U18HředleRudná7:0
30. 03. SO16.00„A“ŠtěchoviceRudná4:3
24. 03. NE10.00U18RudnáTuchlovice1:3
23. 03. SO15.00„A“RudnáZlatníky3:0
23. 03. SO10.00U12Roztoky BRudná6:1
17. 03. NE09.00U12RudnáHostivice7:3
12. 11. NE14.00„A“Velké PřílepyRudná5:1
11. 11. SO09.30U18LoděniceRudná2:1
11. 11. SO10.00U12Červený ÚjezdRudná1:13
05. 11. NE09.30U18RudnáKazín|D.Mokropsy0:5
04. 11. SO14.00„A“RudnáVšenorský SK0:2
04. 11. SO10.15U15LibčiceRudná2:5
29. 10. NE10.00U18RudnáTuchoměřice0:4
29. 10. NE10.00U10DrahelčiceRudná0:0
28. 10. SO14.30„A“RudnáVestec B0:2
22. 10. NE10.00U18HrdlívRudná9:0
22. 10. NE10.00U15DrahelčiceRudná1:5
22. 10. NE15.00U12RudnáChoteč|Třebotov5:1
22. 10. NE10.00U10RudnáČernošice13:6
21. 10. SO15.30„A“Kazín ARudná3:1
20. 10. 15.30U12HolubiceRudná4:4
18. 10. ST16.00U15Červený ÚjezdRudná0:6
15. 10. NE10.00U18RudnáKomárov3:1
15. 10. NE13.30U15RudnáLibčice10:0
15. 10. NE15.00U12RudnáTuchoměřice3:2
14. 10. SO15.30„A“RudnáPovltavská FA C0:1
14. 10. SO14.00U10VšenoryRudná6:11
11. 10. ST17.00U12Roztoky BRudná2:3
08. 10. NE10.00U18LetyRudná6:2
08. 10. NE10.00U15RudnáČervený Újezd6:0
08. 10. NE10.00U12JinočanyRudná9:2
07. 10. SO16.00„A“Hradištko ARudná4:2
07. 10. SO10.00U10Mníšek p. Brdy BRudná12:8
07. 10. SO10.00U8Dobříč|NučiceRudná6:3
07. 10. SO10.00U8Č.ÚjezdRudná4:4
03. 10. ÚT17.00U10RudnáTřebotov|Choteč18:3
01. 10. NE10.00U18RudnáSlovan Velvary0:6
01. 10. NE15.00U12RudnáJeneč8:1
30. 09. SO16.00„A“RudnáČervený Újezd A0:3
30. 09. SO10.00U15JenečRudná0:7
24. 09. NE10.00U18UnhošťRudná7:3
24. 09. NE16.00U15RudnáTuchoměřice5:4
24. 09. NE10.00U10Jinočany BRudná0:36
23. 09. SO16.30„A“Roztoky ARudná5:0
23. 09. SO10.00U12Nučice|DobříčRudná2:5
23. 09. SO10.00U8Dobříč|NučiceRudná1:7
23. 09. SO10.00U8Jinočany ARudná9:2
23. 09. SO10.00U8Jinočany BRudná4:3
22. 09. 17.00U12RudnáVelké Přílepy5:2
17. 09. NE10.00U18RudnáKročehlavy2:3
17. 09. NE13.30U15Velké PřílepyRudná2:6
17. 09. NE15.00U12RudnáČernošice12:0
17. 09. NE13.00U10RudnáJinočany A13:4
16. 09. SO16.30„A“RudnáHolubice4:3
16. 09. SO10.00U8Dobříč|NučiceRudná2:0
16. 09. SO10.00U8Jinočany ARudná8:5
16. 09. SO10.00U8Jinočany BRudná6:6
13. 09. ST17.30U12RudnáD.Jirčany B8:2
10. 09. NE17.00„A“Mníšek pod BrdyRudná2:3
10. 09. NE10.00U15RudnáHostivice6:2
10. 09. NE10.00U10Hostivice BRudná4:6
09. 09. SO10.00U18Slovan KladnoRudná8:1
09. 09. SO10.00U8RudnáDobříč|Nučice6:3
09. 09. SO10.00U8RudnáJinočany A2:8
09. 09. SO10.00U8RudnáJinočany B1:5
08. 09. 17.00U12Dobřichovice|VonoklasyRudná3:11
06. 09. ST18.00U15RudnáJinočany3:6
05. 09. ÚT17.00U10RudnáKosoř20:3
03. 09. NE10.00U18RudnáHředle4:5
03. 09. NE10.00U15RoztokyRudná9:2
02. 09. SO17.00„A“RudnáŠtěchovice0:1
02. 09. SO10.00U8Dobříč|NučiceRudná4:7
02. 09. SO10.00U8Jinočany ARudná12:1
02. 09. SO10.00U8Jinočany BRudná5:3
27. 08. NE10.00U18TuchloviceRudná4:1
26. 08. SO17.00„A“ZlatníkyRudná3:1
20. 08. NE10.00U18RudnáKrálův Dvůr0:2
19. 08. SO17.00„A“RudnáChoteč2:4