Seznam všech utkání aktuální sezóny

* pozn.: pokud není uvedeno hřiště, hraje se na hřišti domácích

datumdenčasmužstvoDomácíHostékód zápasuhřiště
29. 02. SO17.20U15SlanýRudná2020U152902Zličín
01. 03. NE17.30U18RudnáRadotín2020U180103Zličín
01. 03. NE18.00„A“LetyRudná2020A010318Radotín (UMT)
07. 03. SO13.10U12RudnáŘepy2020U120703Zličín
14. 03. SO08.30U12Král. DvůrRudná2020U121403Zličín
14. 03. SO14.30„A“KročehlavyRudná2020A140314Kročehlavy
04. 04. SO10.00U12RudnáÚhonice201921AF1C1401
05. 04. NE13.30U10Mníšek/ČernoliceRudná201921AG1C1003
05. 04. NE16.30„B“RudnáRoztoky B201921AA3B1204
10. 04. 16.30U12Velké PřílepyRudná201921AF1C1301
12. 04. NE14.00U10RudnáČernošice201921AG1C1104
12. 04. NE16.30„B“Středokluky BRudná201921AA3B1303
18. 04. SO10.00U12RudnáJinočany/Zbuzany201921AF1C1201
19. 04. NE10.00U10Choteč/TřebotovRudná201921AG1C1202
19. 04. NE17.00„B“RudnáHostivice B201921AA3B1405
25. 04. SO10.00U12HolubiceRudná201921AF1C1101
26. 04. NE12.30U8RudnáHostivice201921AH2F0301Dobříč
26. 04. NE12.30U8RudnáV.Přílepy A201921AH2F0304Dobříč
26. 04. NE12.30U8Dobříč/NučiceRudná201921AH2F0306Dobříč
26. 04. NE12.30U8Rudnáturnaj201921AH2F03xxDobříč
26. 04. NE14.00U10RudnáDobřichovice201921AG1C1305
02. 05. SO13.00U10Všenory/JílovištěRudná201921AG1C1401
03. 05. NE10.00U8RudnáHostivice201921AH2F0401Hostivice
03. 05. NE10.00U8RudnáV.Přílepy A201921AH2F0404Hostivice
03. 05. NE10.00U8Dobříč/NučiceRudná201921AH2F0406Hostivice
03. 05. NE10.00U8Rudnáturnaj201921AH2F04xxHostivice
03. 05. NE17.00„B“RudnáČervený Újezd B201921AA3B1606
09. 05. SO14.30U10ČisoviceRudná201921AG1C1505
10. 05. NE17.00„B“RudnáŘevnice201921AA3B1701
17. 05. NE14.00U10RudnáDobříč/Nučice201921AG1C1602
17. 05. NE17.00„B“KlínecRudná201921AA3B1806
24. 05. NE10.00U10ŘevniceRudná201921AG1C1704
24. 05. NE17.00„B“RudnáStatenice201921AA3B1902
31. 05. NE10.15„B“Dobříč BRudná201921AA3B2005
07. 06. NE17.00„B“RudnáTuchoměřice B201921AA3B2103
14. 06. NE17.00„B“Kazín BRudná201921AA3B2204

Již odehraná utkání

datumdenčasmužstvoDomácíHostévýsledek
25. 02. ÚT16.30U12RudnáStodůlky1:9
22. 02. SO17.00U15RudnáUnhošť4:1
21. 02. 18.00U18SlanýRudná3:2
16. 02. NE13.00„A“RudnáJeneč2:3
16. 02. NE18.30„A“SK ModřanyRudná0:9
15. 02. SO13.00U15SlanýRudná1:5
09. 02. NE14.00U18HořovickoRudná1:1
08. 02. SO12.10U12FA AZRudná6:4
08. 02. SO17.20U15ČL BerounRudná2:0
03. 02. PO18.15U12Povltavská FARudná18:5
01. 02. SO14.00U12RudnáSlaný3:7
01. 02. SO17.20U15RudnáMotorlet Praha6:2
31. 01. 18.00U18RudnáPřední Kopanina4:1
25. 01. SO17.20U15FA AZRudná4:1
24. 01. 18.00U18FA AZRudná1:0
19. 01. NE15.50U18RudnáPovltavská FA1:0
18. 01. SO12.10U12RudnáVšeradice12:1
18. 01. SO17.20U15RudnáDolní Počernice4:2
12. 01. NE10.20U18ZličínRudná1:2
11. 01. SO08.30U12ZličínRudná7:4
11. 01. SO14.00U15ZličínRudná2:8
17. 11. NE10.15U18AFK Tuchlovice Rudná2:2
16. 11. SO10.15„A“Rudná SK Lány2:2(PK 4:5)
10. 11. NE10.30U15TJ Slovan VelvaryRudná 4:2
10. 11. NE14.00„B“Tuchoměřice BRudná4:1
09. 11. SO10.00U12RudnáČervený Újezd5:0
09. 11. SO14.00„A“SK Vinařice Rudná 1:3
09. 11. SO14.00U18RudnáFK Olympie Zdice1:3
03. 11. NE10.00U15Rudná Spartak Žebrák3:2
03. 11. NE10.00U12TuchoměřiceRudná5:4
03. 11. NE10.15U18Červený ÚjezdRudná7:0
03. 11. NE14.00„B“RudnáDobříč B4:3
02. 11. SO10.15„A“Rudná TJ Baník Lubná1:1(PK 4:3)
30. 10. ST17.00U10RudnáŘevnice8:10
27. 10. NE14.30„B“StateniceRudná3:3
27. 10. NE15.30„A“Sokol Jedomělice Rudná 3:0
26. 10. SO10.15U15Union CerhoviceRudná 9:3
26. 10. SO15.30U18RudnáSK Kladno B1:5
23. 10. ST16.30U12RudnáHostivice/Jeneč3:8
20. 10. NE10.00U10Dobříč/NučiceRudná9:2
20. 10. NE10.00U15Rudná TJ Sokol Libiš11:1
20. 10. NE14.00U18Spartak ŽebrákRudná3:0
20. 10. NE15.30„B“RudnáKlínec3:3
20. 10. NE09.30U8RudnáHostivice7:3
20. 10. NE09.30U8RudnáV.Přílepy A4:6
20. 10. NE09.30U8Dobříč/NučiceRudná4:8
20. 10. NE09.30U8Rudnáturnaj2.místo
19. 10. SO10.00U12ÚhoniceRudná7:1
19. 10. SO10.15„A“Rudná SK Braškov1:3
13. 10. NE14.00U10RudnáČisovice17:7
13. 10. NE16.00„B“ŘevniceRudná4:3
13. 10. NE10.00U8RudnáHostivice6:3
13. 10. NE10.00U8RudnáV.Přílepy A0:4
13. 10. NE10.00U8Dobříč/NučiceRudná5:3
13. 10. NE10.00U8Rudnáturnaj3.místo
12. 10. SO10.00U12RudnáVelké Přílepy3:3(PK 2:0)
12. 10. SO10.15U15SK KročehlavyRudná 2:2
12. 10. SO15.30„A“SK Velké Přítočno Rudná 2:0
12. 10. SO15.30U18RudnáSK Lhota3:3
06. 10. NE10.00U15Rudná TJ Klíčany 13:0
06. 10. NE14.00U10RudnáVšenory/Jíloviště9:6
06. 10. NE16.00„B“Červený Újezd BRudná5:0
05. 10. SO10.00U12Jinočany/ZbuzanyRudná8:2
05. 10. SO10.15„A“RudnáFC 05 Zavidov0:1
05. 10. SO13.00U18AFK LoděniceRudná4:0
29. 09. NE14.00U10DobřichoviceRudná6:7
28. 09. SO10.00U12RudnáHolubice3:1
28. 09. SO10.00U8ŘevniceRudná5:9
28. 09. SO10.00U8ÚhoniceRudná5:11
28. 09. SO10.00U8DrahelčiceRudná4:0
28. 09. SO10.00U8Úhoniceturnaj1.místo
28. 09. SO10.15„A“TJ Tatran Rakovník BRudná 4:1
28. 09. SO16.00U18RudnáSK Kročehlavy1:0
22. 09. NE10.00U8ŘevniceRudná4:6
22. 09. NE10.00U8ÚhoniceRudná7:6
22. 09. NE10.00U8RudnáDrahelčice6:8
22. 09. NE10.00U8Rudnáturnaj3.místo
22. 09. NE14.00U10RudnáChoteč/Třebotov3:5
22. 09. NE16.30„B“Hostivice BRudná1:1
21. 09. SO10.15„A“Rudná Sokol Hostouň B1:4
21. 09. SO10.15U18TJ Slovan VelvaryRudná0:2
21. 09. SO10.15U15TJ Slavia LouňoviceRudná 1:1
21. 09. SO10.15U12Červený ÚjezdRudná2:7
15. 09. NE10.00U15Rudná FK Čechie Kralupy n.Vlt.2:5
15. 09. NE10.00U10ČernošiceRudná0:10
15. 09. NE17.00„B“RudnáStředokluky B4:2
14. 09. SO10.00U12RudnáTuchoměřice8:4
14. 09. SO10.00U8ŘevniceRudná8:5
14. 09. SO10.00U8ÚhoniceRudná18:0
14. 09. SO10.00U8RudnáDrahelčice5:1
14. 09. SO10.00U8Rudnáturnaj3.místo
14. 09. SO16.30„A“TJ Sokol KlobukyRudná 1:1(PK 2:4)
14. 09. SO16.30U18RudnáSK Pavlíkov2:1
08. 09. NE14.00U15AFK LoděniceRudná 4:3
08. 09. NE14.00U10RudnáMníšek/Černolice8:3
08. 09. NE17.00„B“Roztoky BRudná1:1
07. 09. SO10.00U12Hostivice/JenečRudná3:4
07. 09. SO10.00U8ŘevniceRudná7:4
07. 09. SO10.00U8ÚhoniceRudná5:3
07. 09. SO10.00U8RudnáDrahelčice6:3
07. 09. SO10.00U8Rudnáturnaj3.místo
07. 09. SO10.15„A“Rudná TJ Unhošť4:2
07. 09. SO17.00U18RudnáAFK Libčice2:0
01. 09. NE10.00U15Rudná FK Lety8:0
01. 09. NE10.15U18FK Kralupy 1901Rudná7:2
01. 09. NE17.00„A“SK Slaný BRudná 3:1
01. 09. NE17.00„B“RudnáKazín B0:6
25. 08. NE10.15U15FK Králův Dvůr Rudná 0:12
24. 08. SO10.15„A“RudnáDružec 4:0
24. 08. SO17.00U18RudnáVOLNO-
21. 08. ST18.00„A“RudnáUnion Cerhovice1:2
18. 08. NE17.30„A“RudnáJedoměliceZRUŠENO
06. 08. ÚT18.30„A“RudnáSokol Stodůlky3:3
04. 08. NE17.00„A“NučiceRudná2:4
30. 07. ÚT18.30„A“RudnáSokol Řepy2:4
00. 00. ÚT00.00DomácíHostéx