Kategorie: Archiv

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2021 (do 30.6.)

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2021 (do 30.6.)aktualizace: 17.5.

Připomínáme a prosíme členy klubu o úhradu členského příspěvku za rok 2021, a to s prodlouženou splatností do 30. června.
enlightenedTýká se členů, kteří v únoru tohoto roku nezaplatili požadovanou částku.

Uvědomujeme si, že vzhledem k nouzovému stavu, který trval do 11. dubna, byly přerušeny tréninky i mistrovské zápasy v rámci všech družstev. Bohužel se jednalo o zcela nepředvídatelnou a mimořádnou událost, kterou jsme nemohli ovlivnit - tzv. vyšší moc.

yesOd 12. dubna jsme tréninkovou činnost mohli obnovit (vyjma hráčů starších 18 let) a dětem to velice prospělo. V květnu se již také odehrála některá přátelská utkání. Takže se pomalu vracíme k "normálu".
noBohužel soutěžní ročník 2020/2021 byl FAČR ukončen, tudíž se mistrovské zápasy pro tuto sezónu již neodehrají.

Na druhou stranu i v této nelehké době jsme byli nuceni udržovat trávník (hnojením, sekáním, zaléváním) a starat se o svěřený majetek,
což nás stojí nemalé finanční prostředky
.

Na základě výše uvedeného bychom Vás rádi požádali o uhrazení členských příspěvků v "plné výši".

Příslušné instrukce k platbě naleznete na https://fkrudna.cz/index.php?p=platby-prispevku.

enlightenedNově je k dispozici PLATEBNÍ PORTÁL s možností úhrady bankovním převodem i platební kartou. Výhodou je také formulář, který Vám pomůže vyplnit všechny potřebné údaje pro správnou úhradu. yes

Platbu je možné rozdělit na dvě části tzv. pololetní s tím, že termín pro úhradu druhé platby je do 15.října tohoto roku.