Kategorie: Archiv

Dobříč - Rudná - 3:1

Zápas pro nás nezačal šťastně, když domácí v 6. minutě po pěkném pasu za obranu a přehození brankáře otevřeli skóre. Nedlouho poté běžel Šírl z vlastní půlky sám na brankáře, ale rozhodčí odpískal ofsajd. Ve 30. minutě jsme museli střídat. Zraněného Šírla nahradil Vácha. V 31. minutě nám rozhodčí upřel penaltu za sražení M. Kotouče. V 41. minutě domácí hráč vykopl míč z vlastní brankové čáry. O poločase vystřídal Motyčák Sloupa J. V 67. minutě jsme dostali gól na 2:0. V 70 min. vystřídal Tláskala Křivonoska. Bohužel o dvě minuty později se zranil Martínek a musel odstoupit. I v deseti jsme se snažili zkorigovat výsledek, ale v 82 min. z brejku jsme dostali gól na 3:0. V 85. minutě dosáhl čestného úspěchu D. Kotouč po trestném kopu Pojkara.

Sestava: Sloup T., Šenfeld, Kubanyi, Kotouč D., Sloup J., Svoboda, Pojkar, Martínek, Tláskal, Šírl, Kotouč M.

Náhradníci: Křivonoska, Vácha M., Motyčák

branka: 85 min. Kotouč D.