Sestava: Kureš, Svoboda, Sedmík, Vraštil, Khovanets, Vrbka, Maleček, Rott, Kratochvíl, Kubányi, Kaucký.

65. Kaucký 5:3

Střídání:
80. Martínek za Kubányho
91.Pojkar zy Kauckého

Jeden z nejdůležitějších zápasů jara jsme zvládli nad očekávání dobře. Po úvodním tlaku domácích, který jsme přečkali bez úhony jsme udeřili třemi góly za dvacet minut. Ve 24 min. otevřel skóre Maleček (1:0), v 28 min. krásnou křižnou střelou Kratochvíl (2:0) a vše završil ve 44 min. Kubányi (3:0) po přihrávce Kauckého před prázdnou bránu.
Toto vedení nás až moc uspokojilo. Domácí toho využili a dvěma góly (44. a 46.) ohraničili přestávku a snížili na 2:3. Poté ve 48 min. naši fotbalisté předvedli pěknou akci, na jejímž konci zvýšil Maleček (4:2). Domácí zápas ještě zdramatizovali v 52 min., když snížili na 4:3. Konečný výsledek uzavřel Kaucký (5:3) v 65 min. Výkon obou týmu byl nadprůměrný a hodil se určitě do vyšších tříd.