Kategorie: Archiv

Jíloviště - Rudná - 5:2

Zápas na hřišti vedoucího týmu byl vyrovnaný. Bohužel po vlastních chybách jsme prohráli 5:2. První gól jsme dostali po trestném kopu v 25 min., soupeř zahrál signál a my jsme nestihli reagovat. Druhý gól jsme dostali v poslední minutě prvního poločasu, když jsme tlačili, ale domácí z brejku dali na 2:0. Druhý poločas jsme začali tlakem, jehož výsledkem byl gól, který ve 48 min. vstřelil Kubányi 2:1. Domácí reagovali rychle a v 52 min. po rohu zvýšili na 3:1. V 70 min. ještě zápas zdramatizoval M. Kotouč, když snížil na 3:2. Domácí opět rychle reagovali a 72 min. po naší chybě zvýšili na 4:2. Posledních deset minut jsme dohrávali v deseti, protože po srážce s domácím brankářem byl Práger odvezen do nemocnice (naštěstí bez zranění). Smolný zápas celého týmu uzavřel v 90 min. vlastním gólem na 5:2 Svoboda.

sestava: Sloup T., Sloup J., Šenfeld, Kubányi, Svoboda - Tláskal, Pojkar, Martínek, Procházka - Kotouč M., Kaucký
náhradníci: Práger, Kučera
střídání: 46. Práger za Procházku, 63. Kučera za Sloupa T.
branky: 48. Kubányi 1:2, 70. Kotouč M. 2:3